Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: VI Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
mariobiker napisał(a):Jurku ktoś kiedyś powiedział, że jeśli chcemy mieć kolegów/przyjaciół to nie powinniśmy z nimi dyskutować na temat religii i polityki. Bo nigdy nic dobrego z tego nie wyniknie. Także tego róbmy/myślmy swoje i do zobaczenia na ustawkach :-)
Czasami odnoszę takie właśnie wrażenie :-P Ale...oczywiście nie wszędzie i nie w każdym czasie jednak będę o tym mówił bo gdzie byśmy dzisiaj byli gdyby apostołowie zachowali dla siebie nowinę o Zmartwychwstaniu Jezusa. Ja bym raczej szedł w kierunku uczenia się mówienia o tych właśnie sprawach przedstawiając swoje racje bez atakowania drugiej strony. I tak oceniam, że jeszcze tej granicy nie przekroczyliśmy. :-D
Jurek S napisał(a):I tak oceniam, że jeszcze tej granicy nie przekroczyliśmy.
I niech tak pozostanie :-)
Hej

Jako, że pielgrzymka to duża impreza RL i zawsze jest przy niej sporo postów na wszelkie tematy w jednym wątku to założyłem subforum, w które wrzuciłem dotychczasowe wątku z poprzednich pielgrzymek. Teraz można zakładać w tym forum bardziej szczegółowe tematy, np co do powrotu z pielgrzymki, zdjęć (chyba fajnie jak będą wszystkie w jednym miejscu razem), spotkaniu "przed", spotkaniu "po" itd. Oczywiście jeśli będziecie czuli, że to potrzebne. Tak czy inaczej jest osobne forum na pielgrzymkę, więc można korzystać Wink
Wszystko w jednym miejscu :-) będzie o wiele wygodniej 8-)
Dobrze to wygląda :-D
JAK ŻYĆ :-S
https://www.dropbox.com/s/q4bj637wajt3x ... 939062.jpg
Jedziemy dalej pauza Z mlekiem,
Rekonesans trwa.
I się nie kloccie na forum.
mani_73 napisał(a):https://www.dropbox.com/s/q4bj637wajt3x7...939062.jpg
Jedziemy dalej pauza Z mlekiem,
Rekonesans trwa.
I się nie kloccie na forum.
tak bylo, zero alkoholu, jaki alkohol Panowie, powazna marszruta, rozpoznanie walka przed piesza pielgrzymka na ktora tez mamy zamiar pojsc
Nie jest dobrze Undecided Po wstępnych rozmowach na temat urlopu w czasie trwania pielgrzymki jestem prawie pewien, że niestety nic z tego nie będzie. Najpóźniej w sobotę dam ostateczną odpowiedz (nie chcę blokować miejsca osobom z listy rezerwowej )
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20