Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 11.03.2014. godz. 17:00 Lubelski Klub Jazdy na Koniu (LKJ)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Jurek S napisał(a):Czy był lajt czy nie to napisze Damian, (Renia rządziła) ja w każdym razie w Lidlowskiej kurtce jakoś nie zdążyłem się wytopić.
Widać jakość się polepszyła albo Jurku jesteś już wycieniowany przed sezonem ;-)
Oho, Jurek wrzucaj fotki, bo wygląda na to, że Bart się zatarł Big Grin
Może wrzuci za pół roku,jak to mają niektórzy tu na forum0Smile
Dziękuję za bardzo miłą, popoludniowo-wieczorową, lajtową przejażdżkę ;-). Było perfekcyjnie ;-) czekam na powtórkę z ciut dłuższym dystansem :-)

Oczywiście z niecierpliwością czekam na wszystkie zdjęcia!
Dobra, sam znalazłem zdjęcia Jurka, w końcu to nie problem Wink A On to chyba też się odłączył, albo dalej niż na Zemborzcką nie dojechaliście, jakbym wiedział to bym pojechał z Wami całość Tongue
Grzesiek, nie tłumacz się... I tak każdy wie, że wymiękłeś :-P ;-)
Wróciłem :-) Git ustawka, dzięki wszystkim za to popołudnie - było morowo :-)
Co do tempa, to powiem tak - Renia robi jakieś zasłony dymne itp - że niby czeka na lajtowe ustawki, że dystans za długi itp - a ja aż się boję pomyśleć, co to będzie się działo jak przyjedzie na jakąś ustawkę w pełni sezonu :mrgreen: Nie dopuszczajcie Reni do prowadzenia, albo zapomnijcie o lajtowych ustawkach - dziś wskazówka poniżej 25km/h nie schodziła :-P Dobrze że potem inne osoby wysunęły się na czoło peletonu :mrgreen:

renania napisał(a):czekam na powtórkę z ciut dłuższym dystansem
Zapraszam w niedzielę do Firleja - ale jedziesz z tyłu :mrgreen:
tak...bylo WSPANIALE, a finał najlepszy :-D !
damian.s napisał(a):Nie dopuszczajcie Reni do prowadzenia, albo zapomnijcie o lajtowych ustawkach - dziś wskazówka poniżej 25km/h nie schodziła
Cicha woda z Renatki ;-)
No cóż, chyba wszyscy zadowoleni wrócili :mrgreen: a żołądki to na pewno ... Dziękuję wszystkim i czekam na powtórkę 8-)
Stron: 1 2 3 4 5