Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Roztocze Wiosną 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Oj, tam, nie przesadzajmy. Dwa lata temu na Roztoczu Wiosną w Górecku też było po dwóch chłopa na jedno wyro i jakoś stan liczebny nam się nie zmienił ;-)
mariox napisał(a):Oj, tam, nie przesadzajmy. Dwa lata temu na Roztoczu Wiosną w Górecku też było po dwóch chłopa na jedno wyro i jakoś stan liczebny nam się nie zmienił ;-)
A dziewczyny to czytają i załamują ręce. Z tego przyrostu nie będzie Undecided
I czy w ogóle coś będzie z tego :-?
mariox napisał(a):apartament na 10 osób. Są to łóżka 2-osobowe, więc musimy się jakoś w pary dobrać...

No, to będzie zabawa!
P.
Jurek S napisał(a):A dziewczyny to czytają i załamują ręce. Z tego przyrostu nie będzie
I czy w ogóle coś będzie z tego
Jurek, sam widzisz:
Roztocze jesienią: Bart śpi z Radkiem, a jak nie śpią ze sobą to taka sytuacja.
Owszem, pomyślałem przez chwilę, że może to Roztocze ma takie dżęderowskie klimaty. Ale gdzie tam. Sami zobaczcie...
Jurek S napisał(a):A dziewczyny to czytają i załamują ręce
Dziewczyny to czytają, widzą co się dzieje i dlatego jadą z grupą rekreacyjną :mrgreen:
damian.s napisał(a):
Jurek S napisał(a):A dziewczyny to czytają i załamują ręce
Dziewczyny to czytają, widzą co się dzieje i dlatego jadą z grupą rekreacyjną :mrgreen:
Damianie, to już tylko w Tobie nadzieja :-D
Jak mnie przyjmiesz do swojej drużyny to chętnie dołączę :-P
mogę mieć na wyjazd busa (ja + 2 miejsca osobowe + dużo bagażu (1,6m x 1,6m x 2,5m) + zwolnione miejsce u Mariusza)...

tylko nasuwa się pytanie: czy jest jeszcze taka potrzeba? późno wyszła sprawa ale dopiero dziś się utwierdziłem

nie jestem w stanie przeanalizować w tej kwestii wątku

jakby coś to będę śledził temat
Proszę organizatorów o informacje noclegowo-kuchenne, rozumiem , że łóżko jest z pościelą , są prysznice i kwestia kuchni czy są czajniki lub kuchenka (herbatka,makaron itp) i czy jest dostępna jakaś lodówka.

ps. jak daleko jest jakiś sklep spożywczy ? Pytam w imieniu swoim i pozostałych uczestników.
Do wyjazdu już tuż tuż :-D
Czy ktoś wcześniej przyjeżdża autem? Podrzuciłbym baner RL do rozwinięcia. My możemy przyjechać trochę później (choć mam nadzieję, że nie aż tak bardzo).
Dzisiaj wyszło u mnie, że powinienem z Wa-wy wyjechać o 15. Także najdalej będę gotowy do wyjazdu o 19 z Lublina. Jeżeli jest wolny transport to chętnie się zabiorę, jeżeli nie to dołączę własnym Mondkiem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23