Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 14.03.2014, godz. 11.00, Łukoil JP II - w kierunku Łęcznej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ja dołączę do większości i też pojadę - ...do pracy :-( ale już teraz życzę miłej wycieczki
Yanq napisał(a):Ja dołączę do większości i też pojadę - ...do pracy
Jedż do pracy Janq,a przed jedenastą zwolnij się u szefa w ważnej sprawie :-D .Chwilę zaczekamy ;-) .
Bart napisał(a):Ja nie wiem Koledzy.., pieniądze leją wam się z kranu, żyjecie powietrzem, miłością, czy w szałasie w lesie....?

Żeby żyć, muszę pracować przez 5 dni w tygodniu, bez żadnych ulg, a wy sobie ot tak? pstryk!? na rowerek? przy piątku?

Iron79 napisał(a):Powinien być zakaz pisania o takich ustawkach , bo pracować nie dajecie ...chyba i ja wezmę urlop tylko jeszcze nie wiem gdzie uderzyć

So true. Zgadzam się w rozciągłości.
Ja zwijam sreberka a oni pomykają :-(
Jak żyć?
Judaas napisał(a):Ja zwijam sreberka a oni pomykają :-(
Jak żyć?
Na to pytanie odpowiedz zna tylko Mani ;-)
Judaas napisał(a):Jak żyć?

A daj spokoj Sebek,
moze trzeba było zapakować ich wszystkich na sile do paki Kangoo i niech by tam siedzieli do 17, a może cieszyć się ich szczęściem...

Sam nie wiem, z tego wszystkiego zjechałem na pauze i piję.
Bart napisał(a):moze trzeba było zapakować ich wszystkich na sile do paki Kangoo i niech by tam siedzieli do 17
I oczywiście wystawić Kangoo na słoneczko :-P
Bart napisał(a):z tego wszystkiego zjechałem na pauze i piję
Barteczku tylko nie przesadź z ilością ;-)

Żarty na bok :-) czekam na fotki :mrgreen:
....ściskając w ręku kamyk zielony ,patrzeć jak wszystko zostaje w tyle :mrgreen: .Nasz kochany prezes jest sportowcem to musi się męczyć pod wiatr :-P .A my jesteśmy turyści i wolimy z wiatrem :mrgreen: .
JuraS napisał(a):....ściskając w ręku kamyk zielony ,patrzeć jak wszystko zostaje w tyle :mrgreen: .Nasz kochany prezes jest sportowcem to musi się męczyć pod wiatr :-P .A my jesteśmy turyści i wolimy z wiatrem :mrgreen: .
Prosimy o więcej :-P
JuraS napisał(a):Nasz kochany prezes jest sportowcem to musi się męczyć pod wiatr :-P .A my jesteśmy turyści i wolimy z wiatrem :mrgreen: .
Polecę klasykiem: +1 :mrgreen:
Jurek S napisał(a):Prosimy o więcej
Będzie więcej,powoli ,trzeba się umyć ,zjeść coś ;-) .
To był spontan i poszliśmy na żywioł :-> .To Grzesio nakierował mnie na tą myśl,mówiąc:
"Trenowaliśmy dzisiaj z Dawidem sprinty,robimy to zawsze z wiatrem :-D ."
Sorry muszę iśc z pieskiem na spacer :roll: .
Stron: 1 2 3 4