Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 09.09, godz. 18.00, Lukoil przy Jana Pawła II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
I jeszcze jedna propozycja na dzisiejszy wieczór. Ustawka jak w temacie - Stacja benzynowa Lukoil przy Jana Pawła II. To będzie taki łamany standard. Nie powiem gdzie, żeby znowuż nie natknąć się na nasze Panie. :mrgreen: . Na tej ustawce, panie oczywiście zawsze mile widziane. :-D
Dzisiaj więcej szosy ale z niskim natężeniem ruchu i widokowe. Będzie troszkę terenu, ale dobrze utwardzonego. Dzień coraz krótszy więc lampki obowiązkowe.
O której planowany powrót mniej więcej?;-)
Ponieważ jest to wyjazd rekreacyjny, więc mimo krótkiego dystansu (35km pętla od miejsca ustawki) myślę, że przed 20.30 nie wrócimy.
Jeśli tempo rekreacyjne, to się zgłaszam, przyjadę z kolegą Wink.

Pzdr
Ja również zgłaszam się, przy okazji pewnie zabiorę ze sobą kolegę Arczi10.
35 km hmmm..., 2,5h hmmm..., troszeczkę terenu hmmm..., ciekawe czy mi obręcze i rama wytrzyma w moim turystycznym rowerku Confusedhock: , chyba się zdecyduję, jak nie podołam to mnie zostawicie, bo nie chcę być ogonem, a znajomym i tak powiem, że byłem ... pierwszy i formę mam doskonałą :mrgreen: . Mam tylko jedno pytanie, czy na trasie nie będzie zjazdów i podjazdów typowo crossowych? Pozdrawiam.
Mario01 napisał(a):jak nie podołam to mnie zostawicie, bo nie chcę być ogonem
Prędzej ludzie będą z Tobą nocować w lesie, niż ktoś Cie zostawi na trasie :-D
I zrobimy ognisko :-D , przypomną się harcerskie czasy, w takim razie nie kask tylko gitarę trzeba wziąć :mrgreen:
Mario01 napisał(a):(...) Mam tylko jedno pytanie, czy na trasie nie będzie zjazdów i podjazdów typowo crossowych? Pozdrawiam.

Będzie parę mocnych zjazdów i podjazdów, ale na szosie. Terenowy odcinek jest krótki i płaski. Pamiętaj o światełkach.
Ok. Spróbuję, mam tylko cichą nadzieję, że ta rekreacja to nie podpucha i nie zamieni się w wyczyn :-x , do zobaczenia wieczorem.
Stron: 1 2 3 4