Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 22.03.2014,godz.10.00,Makro, Puchaczów-Dratów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Życie toczy się dalej i trzeba pisać historię na następne 5 lat ("Insha'Allah" jak mawiają Arabowie) :-P
Pewnie to będzie znowu jakaś szoska bo opady w ciągu tygodnia zepsują teren :-( , ale coś się wymyśli. Marzy mi się taki spokojny wyjazd, może z jakimś obiadkiem, żeby tak sobie usiąść, pogadać, a potem spokojnie wrócić do domu :mrgreen:

Może takie coś
http://ridewithgps.com/routes/4229666
Jurek S napisał(a):Może takie coś
http://ridewithgps.com/routes/4229666
Fajna trasa Jurku :mrgreen: Jak coś, to z Dorohuska można wrócić pociągiem :-P
Dobreeeee! Przechodzimy do nowej świeckiej tradycji - odwiedzin jakiegoś lokalu po trasie. Będę Jurku.
Jurek S napisał(a):Marzy mi się taki spokojny wyjazd, może z jakimś obiadkiem, żeby tak sobie usiąść, pogadać, a potem spokojnie wrócić do domu
O la la :-P .To ci dopiero nowość ;-) .Pewnie pojadę :-> .Ale co z Firlejem Damianq :?:
Przepraszam, to taki figiel-migiel rozumiem? Zamieniliscie sie Jurki nickami, tak?
Jurasie, jezeli to Twoja ustawka to pojade, bo prawdziwy "obiadek na spokojnie" jest tylko na prawdziwym leniwcu.
No, ale moze nie wiem wszystkiego, wiec takze tak.
Bart napisał(a):Przepraszam, to taki figiel-migiel rozumiem? Zamieniliscie sie Jurki nickami, tak?
Jurasie, jezeli to Twoja ustawka to pojade, bo prawdziwy "obiadek na spokojnie" jest tylko na prawdziwym leniwcu.
No, ale moze nie wiem wszystkiego, wiec takze tak.
Ja jestem pojętny chłopak i szybko się uczę :mrgreen: Także tak, jak mawia w/w klasyk, będzie prawdziwie leniwie i z obiadkiem :-P A może udałoby się coś naleśnikowego :!: Jak mnie najdzie...
Jaka szkoda, że to w sobotę :-( Może coś się wymyśli na piąteczek ;-)
mariobiker napisał(a):Może coś się wymyśli na piąteczek

Myśl Mariuszq ;-) ,ja piątek też mam wolny :-> .Tylko zważaj na kierunek wiatru :-P .
JuraS napisał(a):Myśl Mariuszq ,ja piątek też mam wolny .Tylko zważaj na kierunek wiatru
Chyba coś się wymyśli :mrgreen:
Bart napisał(a):Jurasie, jezeli to Twoja ustawka to pojade, bo prawdziwy "obiadek na spokojnie" jest tylko na prawdziwym leniwcu.
Bartq dajmy Jureczkowi szansę :-> ,gdyby natomiast nie wytrzymał :-P ,ad hoc zrobimy Leniwą Podustawkę :mrgreen: .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8