Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 2.08.2014. g.10,00 ,Łukoil ,JP II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jutro Ania,Krzysiek i Radek ruszają z Jarosławia do Lublina.Zamierzam wyjechać im na spotkanie ok. 70 km w jedną stronę.Trasa jeszcze nie znana.Są chętni :?:
Oczywiście że jestem chętny . DREAM TEAM można śmiało utożsamić z ideą Muszkieterów. Proponuję trasę Mętów Piotrków Wysokie itd. Jeśli jest akceptacja to oczekuję ok. 10.50 w centrum Mętowa tj vis a vis remizy.
Janusz M napisał(a):Oczywiście że jestem chętny . DREAM TEAM można śmiało utożsamić z ideą Muszkieterów. Proponuję trasę Mętów Piotrków Wysokie itd. Jeśli jest akceptacja to oczekuję ok. 10.50 w centrum Mętowa
Zgoda ;-) .
Trasę podaję ? Wyruszamy z Jarosławia jak Ania wstanie ?. Jedziemy główną trasą na Lbn przez Sieniawę, Tarnogród, Biłgoraj, Frampol, potem skręcamy koło Turobina w lewo i lecimy trasą jak na ustawce do Zwierzyńca. ? Będzie tego 155 km. Może damy radę. Takiego dystansu jeszcze nie robiliśmy na wyprawie. Dziś zrobiliśmy 119, a Krzysiek jeszcze więcej. Do zobaczenia ?. Od razu zaznaczam, że my kończymy pod Katedrą, czyli tam gdzie się zaczęło...
Janusz M napisał(a):DREAM TEAM można śmiało utożsamić z ideą Muszkieterów
będziecie walczyć z jakimś kardynałem? :-)
Postaram się gdzieś Was złapać na trasie ;-)
mariobiker napisał(a):Postaram się gdzieś Was złapać na trasie ;-)
Super :-D .
Super! Ekstra!Fantastycznie! Powitanie godne bohaterów :mrgreen: Z tym,że spokojnie... ja kocham spać! :mrgreen:
ania-roszpunka napisał(a):Z tym,że spokojnie... ja kocham spać!
A to akurat już wiem ,Aniu :->
JuraS napisał(a):ania-roszpunka napisał/a:
Z tym,że spokojnie... ja kocham spać!

A to akurat już wiem ,Aniu :->
Bo jeszcze się okaże, że ustawkę trzeba przenieść na niedzielę, albo szukać noclegu po drodze :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4