Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.09.-Masa Krytyczna - PL.Litewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Seb napisał(a):P.S.2
Dobra jeszcze jedno mi przyszło do głowy.
Trzeba około 5-7 osób, które będą miały kamizelki odblaskowe (ja będę miał na pewno) i będą kontrolować przejazd MK...
Powiedzmy dwie osoby z przodu będą prowadziły MK, trzy będą kontrolowały środek, a dwie koniec MK, bez tego ani rusz nie będzie żadnej kontroli nad oszołomami ;-)

Ja jak zawsze będę w kamizelce, do tego mam jedną zapasową więc mogę komuś pożyczyć, bo żona chyba nie da rady być na Masie.
Do tego full oświetlenie kto tylko może (musi!), dzwonki i jak najwięcej kasków, wrażenie musi być :-D
to ja umieszcze na rowerze plakat nr 3 ;-) , kamizelke i oswietlenie też będe miał
aleksander to ja sie pisze na kamizelke bo mi gdzies wcielo.sam wezme w razie co gwizdek lub kilka Smile
Seb napisał(a):Nie mamut77, wątpię abym dął radę opanować rower, megafon i aparat jednocześnie hehe ale na pewno śmiesznie by to wyglądało
O to na pewno :mrgreen: .

Seb napisał(a):Zdjęcia wiadomo mogę przekazać na jakąś publikację ale wiecie prawa autorskie są i należy ich przestrzegać.
Wiesz, tak naprawdę ja też nie wiem, co koniec końców stanie się z moimi zdjęciami. Już parę razy się zdziwiłem (choćby Dziennik Wschodni przy okazji ostatniej MK). Uważam, że jest okazja promocji, jest możliwość, więc można to wykorzystać. Krok po kroku i za rok kto wie; kilka setek rowerzystów, a w Panoramie nawet migawki z przejazdu. Do tego chyba dążymy. Zresztą przyznaję, że trochę nie załapałem, jakie masz konkretnie wątpliwości, więc rzuć co cię martwi, a ja w miarę możliwości wyjaśnię.
Nic mnie nie martwi w tym momencie, jeżeli będzie okazja popstrykać zdjęcia to się popstryka :-) i jeżeli zechcesz to po prostu Ci je podeślę.

Post do wszystkich:
Nie rzucajcie się z motyką na księżyc jeżeli nie możecie... To tylko MK
Z drugiej strony cieszę się, że jest takie duże zainteresowanie tą imprezą i naprawdę wierzę, że we wrześniu pobijemy frekwencję sierpniową a może nawet podwoimy liczbę rowerzystów na lubelskiej MK
Cos podrukowac to i ja mogeSmile Tylko powiedzcie co?
cześć jak by ktoś chciał kamizelkę odblaskowa pisać mi bo mam kilka w cenie po 3zl sztuka sorry za reklamę Smile
ja chcę!!! rezerwuj dla mnie jedną... a co do dzisiejszej ustawki przyjmuję godzinę 16.30 i mam nadzieję że będzie bez zmian... i rzeczywiście ksero by się przydało...
Tak wygląda trasa przejazdu mniej więcej, Mariusz w niektórych miejscach trochę nie jasno się wyraził i dokładnie nie jestem pewny czy gdzieś się nie pomyliłem :-)
http://www.bikemap.net/route/322286#lt= ... 3&z=15&t=0
co do placu zamkowego, może na końcówkę podjechać prosto, na placu ze 2 kółka, później nawrotka na rondzie R.Dmowskiego i do Wodopojnej ??

http://www.bikemap.net/route/319890

Pozdrawiam.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17