Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 06.12.2014, godz. 10.00, LKJ, Kiełczewice
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiem, że w sobotę jest Bieg Mikołajkowy i kto może to zachęcam do wzięcia w nim udziału czy to jako uczestnik czy do pomocy. :-D
Ale ja biegać nie mogę, stać długo nie dam rady więc jadę sobie taki standard.
http://ridewithgps.com/routes/6577295
Gdyby ktoś miał tak jak ja to zapraszam :-D
Jurek, jeśli tylko dam radę wyskoczyć z domu to jednak może przydam się do czegoś w Konopnicy chyba, że będą sygnały że więcej pilnujących niż biegnących ale jakoś w to nie wierzę.
PS. Co się odwlecze....
Dlatego w ten sposób napisałem, żeby nie robić konkurencji jak to czasem bywało ;-)
A to jest akurat mój wolny termin bo kolejne dwie niedziele mam zajęte, a później może spaść śnieg :-D
Asfaltówka, ble. A tak poważnie to jak dam radę podnieść się i córa mnie wypuści to będę.
Judaas napisał(a):Asfaltówka, ble. A tak poważnie to jak dam radę podnieść się i córa mnie wypuści to będę.
Eee, nie patrzyłeś na trasę. Prawie w połowie teren, o czym zapomniałem napisać :->
Nie dam rady. Po dzisiejszym będę spał 11 h. Szkoda bo pewnie niedługo śnieg spadnie... Dobranoc
Jade! Do zobaczenia.
Judaas napisał(a):Nie dam rady. Po dzisiejszym będę spał 11 h. Szkoda bo pewnie niedługo śnieg spadnie... Dobranoc
Znaczy się Sebastianie, że jesteś wczorajszy :-P . No to albo grzybki, albo akwarium. ;-)
Jurek S napisał(a):No to albo grzybki, albo akwarium. ;-)
Możliwe, że grzybki też były, dziś pewnie wypije akwarium Wink
I ja się przewietrzę w dobrym towarzystwie. Jadę.
Stron: 1 2