Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Właśnie skończyłem liczenie, sprawdzanie i wysyłanie maili. Myślę, że po przyjęciu metody, którą wybrałem wszystko się musi zgadzać. Maile dostali wszyscy, jeśli do kogoś nie doszedł to NSA przechwyciła, więc proszę o kontakt, ale póki co żadnego zwrotu nie dostałem, więc jestem dobrej myśli.

Tak jak pisałem: wszystkie koszulki i krótkie spodenki (oprócz bezrękawników, które zamówiłem tylko ja i holden) są w przedziale 4-10. Koszulki 230 załapały się na 11+ (było 12 sztuk). Reszta ubrań niestety w najniższym poziomie, większość to pojedyncze zamówienia (wyjątek stanowi chusta wielofunkc. - 3 sztuki, bandamka - 2 szt., i letnie ochraniacze na buty - 2szt.). Wielkością zamówienia pod każdym względem pobił wszystkich Noorbi (zarówno największe rozmiary jak i największa liczba przedmiotów i największa łączna kwota Big Grin).

Jeszcze raz przepraszam wszystkich za to opóźnienie, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie i ubolewam, że tak wyszło.

Aha: personalizacja dotyczy tylko koszulek, więc tak też policzyłem, w mailach macie wyszczególnione kwoty w kolejności przedmiotów, które wpisaliście w zamówieniu, np:

Koszulka 666 + personalizacja+ kieszonka na zamek
Spodenki 303
Bandana 100
(95+10+10 + 150 + 30)


Znając próg (podałem wyżej jakie progi dla jakiego produktu) i jakie przemioty się zamówiło można wyliczyć kwotę zamówienia). Nie zaszkodzi sprawdzić to przed przelewem, ale raczej wszystko się zgadza, mimo, że robiłem to późno) Smile
Super! Wysyłamy i czekamy Smile
Trochę "wody w Wiśle upłynęło", ciekawe co tam w temacie słychać :?:
Właśnie!!! :-P
Z informacji jaką otrzymałem już wcześniej to przed majówką nie będzie.
Norbi!
Dlaczego ty wiedziałeś wcześniej, a nie podzieliłeś się tą wiadomością, czyli wszystko "po staremu" poślizg? :mrgreen:
Dzięki, pozostaje uzbroić się jeszcze w cierpliwość
Stroje będą w przyszłym tygodniu, jak dojdą to dam znać, odbiór będzie w Metrobikes przy Kraśnickiej 215.
I to jest dobra wiadomość :mrgreen:
Wiadomość dnia :!: :?: Idea Arrow :-P
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18