Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Przyszły tydzień dobiega końca ... cisza :roll: Arrow Idea :?: :!:
Krzysiu już SĄ :mrgreen:
Odbiór od poniedziałku :-D
Dzięki Elizko za info, co bym bez Ciebie ja biedny żuczek zrobił :-D
mrozo napisał(a):Czy rzeczywiscie RL potrzebowal az tak drogich ciuchow z tak dlugim czasem Oczekiwania?
Tak.

Czy ktoś z Was mieszka w mojej okolicy (os. Maki) i będzie odbierał szmatki? Poprosiłbym o zabranie moich. Nawet jak ktoś gdzieś blisko centrum, mieszka, to będzie to lepsze, niż na drugim końcu miasta ;-).
Odebrałbym w przyszły poniedziałek (01.06).
Z góry dzięki :-)
Stroje przyszły, swój komplet już obadałem (koszulka, spodenki, bluza, rękawki, nogawki, owiewki na buty, buff) i są super, mam nadzieję, że pierwsze jazdy utwierdzą mnie w tym, że był to dobry wybór. Najbardziej bałem się o kolor, ale jest intensywnie pomarańczowy, taki jak powinien być Smile

Zapraszam do Metrobikes.pl na Kraśnicką 215 po odbiór, jako, że nie zawsze jestem od rana to najlepiej w godzinach 12-18 Smile Proszę bardzo o przyjście z kartką, na której wyszczególniony będzie kod produktu (były w formularzu zamówienia) i rozmiar. Usprawni to bardzo wydawanie strojów Smile
Mariusz mogę odebrać Twoje ciuchy. Odbiór Felin
Norbi, to poproszę. Będę w tamtych okolicach w poniedziałek wieczorkiem, dałoby radę wtedy odebrać?
Spoko
Strój odebrany :-D Kolor jest inny niż ten z przed dwóch lat ale jest spoko. Więcej będę mógł powiedzieć jak go przetestuję :mrgreen:

[Obrazek: zdjecie,600,561990,20150525,stare-i-nowe.jpg]
mariobiker napisał(a):Strój odebrany :-D Kolor jest inny niż ten z przed dwóch lat ale jest spoko. Więcej będę mógł powiedzieć jak go przetestuję :mrgreen:

Obrazek

Oj Mariuszu, Mariuszu, nie jesteś Perfekcyjną Panią Domu... Undecided Nie ma się czym chwalić... :roll: A reklamy uczą jakich proszków używać :!:

;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18