Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Grzesiu, jeśli ciuchy nie odpowiadają rozmiarom z tabel, może by spróbować reklamacji? Noorbi mówił że mierzył, i że po parę cm brakuje tu i ówdzie... No to kurnia, może niech się producent ogarnie i zrobi, jak trzeba?
Myślę że problem leży gdzie indziej. Zmierzyłem spodenki i te bez rozciągania mają niższy rozmiar niż zakładany. Myślę, że rozmiarówka jest liczona od lekkiego rozciągnięcia do prawie maksymalnego. Prawdopodobnie materiał nie poddaje się takiemu rozciąganiu jak zakładał producent. Spodenki krótkie i spodnie długie mają te same wymiary ale przy moich zakładanych przy zakupie 4-ech XL nie ma komfortu. Chyba że się trochę rozciągnął.
A moze poducent nie poinfomowal ze lepiej wziac rozmiar wieksze? My jak zamawialismy w Atak Sport najwyzsze midele ciuchow to zadzwonili do mnie ze na wlasne ryzyko zrobia kazdy komplet o rozmiar wiekszy niz podalismy, a jak beda za duze to na swoj koszt zrobia mniejsze. I jednak mieli racje, zamowione przez nas rozmiary byly by za male.
mrozo napisał(a):A moze poducent nie poinfomowal ze lepiej wziac rozmiar wieksze?
No jakoś nie poinformował. W sumie wcale mnie to nie dziwi, no bo przyznałby się, że tworzy rozmiarówkę bez sensu.
Z Top Printem było jeszcze gorzej. Zamówiłem gacie wg tabeli (M), były mocno za małe. Szczęście, że znalazł się ktoś, kto wziął je ode mnie. Kupiłem rozmiar większe (L) a i tak troszkę cisną... wiadomo gdzie ;-)
Tu akurat w moim przypadku wszystko gra. Ale jak ktoś (jak Noorbi) wymierzył i okazuje się, że wymiary nie odpowiadają tym z tabeli, to ja bym reklamował.
Nie to ze przyznal by sie ze ma zla rozmiarowke. Tylko zna wlasciwosci materialow jakie stosuje. Od tego jest zeby doradzic, zwlaszcza ze biora za to grube pieniadze. Ja z Top Printem i ich rozmiarowka nie mialem problemow.
Cytat:Ja z Top Printem i ich rozmiarowka nie mialem problemow.
No widzisz, jak to w życiu bywa. Ja z Top Printem miałem problemy, a z obecna firmą nie mam, a Ty z Top Printem nie miałeś problemów, a z tą firmą nie miałeś w ogóle do czynienia, ale zanim ciuchy doszły zacząłeś krytykować w ogóle pomysł zamawiania u nich czegokolwiek. Wniosek - wszystkim nikt nie dogodzi, ale to nie powód, żeby od razu mieć obiekcje do tego, że taka a nie inna firma została wybrana.
Najważniejsze, że nasze Koleżanki fajnie się prezentują w nowych strojach. Aż miło popatrzeć (choć miałem przyjemność widzieć niestety póki co tylko na zdjęciach). Ale w sumie nasze Koleżanki prezentują się doskonale we wszystkim, co na siebie założą ;-).
mariox napisał(a):Najważniejsze, że nasze Koleżanki fajnie się prezentują w nowych strojach. Aż miło popatrzeć (choć miałem przyjemność widzieć niestety póki co tylko na zdjęciach).

To żałuj, że tylko na zdjęciach :-P
Chociaż uważam, że mają koszulki za luźne i za krótki zamek :-P :lol:
Mariox byłbym wdzięczny gdybyś nie próbował wmawiać mi czegoś czego nie powiedziałem.
Jedyne pytanie jakie postawiłem odnośnie firmy martombike dotyczyło tego czy rzeczywiście potrzebujecie tak drogich ciuchów. Nie miałem żadnych obiekcji bo mnie to grzało w jakiej firmie zamówicie.
Zapytałeś ile moim zdaniem powinny kosztować ciuchy, nie miałem czasu odpowiedzieć. Powinny kosztować adekwatnie do jakości. A martombike niestety mocno odbiega w górę z cenami w porównaniu do konkurencji. Chcesz dowodów (niejako o nie prosiłeś pytając ile wg mnie powinny kosztować ciuchy)?
Cenniki stroje
Podane wyżej ceny dotyczą tylko najwyższych lub prawie najwyższych modeli każdej z przedstawionych firm. Przy niższych modelach ceny były by również niższe. I podane ceny dotyczą chyba 4-6 kompletów co również miało wpływ na koszt (wyższy niż mogło być w Waszym przypadku).
Trochę nieczytelna ta twoja tabelka. Nie wiem, za co te pieniądze, za koszulkę, za gacie, za bandamkę? No i nic nie wiem, co w tej cenie producent oferuje. Daj porządną tabelkę a wtedy porozmawiamy.
Ponawiam pytanie: ile wg Ciebie powinna kosztować koszulka, a ile gacie RL? Bo odpowiedzi nie nadal dostałem.
tabelka jest bardzo czytelna - po lewej stronie masz napisane za co są poszczególne kwoty. Kolejno: koszulka, spodenki, rękawki, nogawki, bluza, kurtka (bo to mnie interesowało pisząc prośbę o wycenę). Przy każdym producencie są różne warianty w różnych konfiguracjach najwyższy lub prawie najwyższy model koszulki i spodenek (bo reszta się nie zmienia). Opcja minimum (koszulka i spodenki), opcja minimalna (koszulka, spodenki, nogawki i rękawki), opcja optymalna (koszulka, spodenki, nogawki, rękawki i bluza), opcja pełna (koszulka, spodenki, nogawki, rękawki, bluza i kurtka). Nie wszystkie firmy podały mi ceny pełnego wymaganego przeze mnie asortymentu, dlatego niektóre pola są puste.

Zależy do czego ma być ta koszulka i gacie - do jazdy po ścieżce w niedzielę? do jazdy rekreacyjnej turystycznie? do ścigania się? Jak spojrzysz sobie w tabelce na najniższe ceny (co nie oznacza wcale najniższych modeli tylko drugie lub trzecie od góry) to takie w zupełności by wystarczyły większości osób.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18