Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.03.2015, godz. 10.15, Most na Zamojsk, Na dobry apetyt :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
No to nie będę gorsza! :-> Jadę i ja! :-D
<<Zapraszam szczególnie tych, którzy z pewną nieśmiałością ;-) zaglądają na forum i nie są pewni czy dadzą radę. >>
Jeej, idealny wpis. Akurat dziś myślałam, że warto byłoby stworzyć grupę 'początkującą', choć to nie najlepsza nazwa. Taką, w której nie będzie osób, które chcą popisać się umiejętnościami, a udają, że jadą na 'lajcikowe kręcenie'.
Krótko mówiąc - jeśli wyjazd w niedzielę, to piszę się.
Jurek S napisał(a):(...) mogę w niedzielę o 10.15. (...)

I to jest koncepcja godna uwagi :mrgreen: . No, chyba, że jutrzejsze okołoparczewskie turlanie po dzisiejszej piłce by mnie zamordowało, ale to raczej mniej prawdopodobny scenariusz :-) .
Wygląda na to, że trzeba przyjąć plan B. :-D
Ustawka przeniesiona na niedzielę, godz. 10.15. Miejsce wyjazdu pozostaje bez zmian.

radzik

Jurek S napisał(a):Ustawka przeniesiona na niedzielę, godz. 10.15. Miejsce wyjazdu pozostaje bez zmian.

no nie, no nie, nie ma takich przekładanek!
myślałem, że to jest forum dla prawdziwych rowerzystów a nie dla małych dziewczynek.. :roll:
Jurek S napisał(a):Wygląda na to, że trzeba przyjąć plan B. :-D
Ustawka przeniesiona na niedzielę, godz. 10.15. Miejsce wyjazdu pozostaje bez zmian.

Mniam.
Wprawdzie po krótkich rozważaniach około 7.00 przełożyliśmy rundkę okołoparczewską ale na to konto utknąłem w domu do popołudnia. Niemniej mam już zgodę Najwyższej Instancji na jutrzejsze turlanie. I jak widzę będzie miał mnie kto holować jakby co :mrgreen: .

P.S. Znaczy zamierzam być :-) .
To ja trzymam kciuki za jutrzejszą pogodę! Jak dla mnie OK, bo jutro Lipki będą mogły stawić się w komplecie! :-D
Lipello napisał(a):To ja trzymam kciuki za jutrzejszą pogodę! Jak dla mnie OK, bo jutro Lipki będą mogły stawić się w komplecie! :-D
Wygląda na to, że będzie całkiem przyjemna pogoda :-D . Ale w teren raczej nie wjedziemy (może kawałek szutru) żeby nie zniechęcać do kolejnych wyjazdów :-P

radzik napisał(a):no nie, no nie, nie ma takich przekładanek!
myślałem, że to jest forum dla prawdziwych rowerzystów a nie dla małych dziewczynek.. :roll:
Radziku drogi, prawdziwy facet ma zawsze plan B. :lol: W przeciwieństwie do małych dziewczynek :-)
Jurek S napisał(a):Wygląda na to, że będzie całkiem przyjemna pogoda :-D . Ale w teren raczej nie wjedziemy (może kawałek szutru) żeby nie zniechęcać do kolejnych wyjazdów :-P
Jak nie Jurek S
P.S. Nie zapomnijmy o przestawieniu zegarków bo nam się dwie wycieczki zrobiąSmile.
Stron: 1 2 3 4 5