Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Masa Krytyczna+Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Mnie na masie nie będzie Sad
Niestety mnie też Sad pracuję
W roku ubiegłym  Panom z CT bardzo przeszkadzały  nasze  auta . Na moje pytanie dlaczego , jeden dość krewki Pan odpowiedział że :  auta wchodzą w kadr kamery a to się im nie konweniuje w relacji filmowej. W grę wchodziły auta Janka, Mariusza i moje. A były tam jeszcze  inne ( karetki PR. nie liczę .) No cóż ....... jak podano w odpowiedzi  organizują eventy, więc pewnie nie można im w tych eventach przeszkadzać.  Sami wydali opnie o sobie.
Wobec powyższego w City Trail już więcej nie pobiegnę! Myślałem, że może podłączymy się pod Drugą Dychę do Maratonu, ale widzę, że oni też biorą udział w akcji PDPZ...
A nie można się na CT stanąć przy parkingu np.? Wiem, że to nie przy starcie/mecie, ale zawsze .
(14-11-2016, 08:53)Jakub.P napisał(a): [ -> ]A nie można się na CT stanąć przy parkingu np.? Wiem, że to nie przy starcie/mecie, ale zawsze .
Kuba, ale nadal byłoby to "podpięcie się" pod imprezę, bez względu gdzie byśmy stali, a na to zgody nie mamy...
Co myślicie o tym by zbierać dary w sieci Stokrotka?
e-mail od Orga:
"Szanowni Państwo, Szefowie Sztabów

Kierownictwo sieci Stokrotka zaprasza naszych Wolontariuszy 20 listopada (dzień Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów) do organizowania zbiórki także na terenie punktów sieci. Warunkiem jest oczywiście zarejestrowany Sztab Akcji i zgłoszenie do Biura Akcji chęci realizacji wraz z podaniem adresu konkretnej Stokrotki (lub nawet kilku). Ostateczny termin na zgłoszenie adresu marketu to 18 listopada
".
Postaram się pojawić na zbiórce podczas Masy Krytycznej - tak na 90% nic nie powinno stanąć na przeszkodzie.
W związku z faktem że skupiamy się na zbiórce podczas Masy, nasunęło mi się kilka pytań technicznych. Rozumiem, że zbiórkę zaczynamy przed Centrum Spotkania Kultur, o godz. 18 Masa przemieszcza się zaplanowaną trasą być może z częścią wolontariuszy, a pozostali wolontariusze przemieszczają się np. samochodem z już zebranymi darami pod ratusz i tam kontynuują zbiórkę. I teraz - czy planujemy w tych miejscach rozstawianie jakiegoś namiotu czy tylko nasz baner i flaga. Nie wiem jak było rok temu na Masie, bo na CT chyba był jakiś namiot - tak mi się coś kojarzy ze zdjęć, bo osobiście nie byłem. Jeśli planujemy jakiś namiot, to dobrze byłoby wiedzieć, czy nie potrzeba na jego rozstawienie jakiejś zgody właściciela terenu, wniosku o zajęcie pasa drogowego czy czegokolwiek innego w tym stylu, tak żeby uniknąć ewentualnych nieporozumień.
Damianie, wszystko zależy od pogody i tego, czy będziemy organizować dodatkowy punkt zbiórki w sieci Stokrotka. Na razie brak jakiejkolwiek odpowiedzi z Waszej strony Sad
Pomysł z punktem w Stokrotce jest dobry, bo wielu klientów widząc wolontariuszy kupi coś dodatkowo, czy to czekoladę, czy makaron i wrzuci i przekaże jako dary (inna sprawa, że Stokrotce to na rękę, bo będzie mieć większe obroty Wink ). Niestety jak dla mnie termin jest fatalny Sad Z jednej strony jest II Dycha (w której jeszcze nie wiem, czy pobiegnę), a potem mam gości (takich, z którymi muszę posiedzieć, nie mogę zwiać). W każdych innych okolicznościach byłabym za, ale ponieważ nie mogę sama się zadeklarować, to jedynie dzielę się opinią.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9