Strony (15):    1 ... 11 12 13 14 15   
Wojtek_Jacek   12-06-2017, 12:19
(12-06-2017, 11:18)andriu68 napisał(a): Kolo o buractwie nie wypowiadaj się.
Kolo andriu68 moja uwaga była ogólna i dotyczyła propozycji Rado niepodawania trasy do wyjazdów oraz różnych zachowań a nie konkretnie tego wyjazdu. Jak było wiedzą uczestnicy. Przykładem buraka i zachowania nie fair play na maratonie parczewskim okazał się SzajBajk kiedy nie zaczekał na swoją grupę pomagającą koleżance zmienić gumę. A takie fajne filmy robił.
krzychu.c.m   12-06-2017, 14:47
O co niektórym chodzi ?!! Była fajna zabawa ... i szacun dla Wszystkich, którzy byli (wiatr mi zatkał płuca - ale wszyscy malkontenci dużo mocniej .... Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue ). Dzięki za super ustawkę !!! Mariuszku jesteś wielki.  Smile Smile Smile Smile Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2017, 14:47 przez krzychu.c.m.

Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
ArtiArt   12-06-2017, 20:26
Na spokojnie bez emocji i z poluzowaną gumką dziękuję za udany dzień. Z obawą przyjechałem na ustawkę bo tak długie wycieczki to raczej nie dla mnie. Dałem radę ale końcówka to siłą woli, a że wolę mam słabą to i końcówka słaba. Dzięki za wspólną jazdę i za koło.

PS. Gocha już Ci przeszło Big Grin ? Bym też zapytał czy odpoczęłaś ale boje się o zęby Big Grin.

PS2. Zazwyczaj udaje mi się nie dawać pożywki trollowaniu ale nie mogę się powstrzymać, że najwięcej do powiedzenia to mają nieobecni  Wink 

Pozdrawiam i do następnego.

Pozdrawiam
ArtiArt
piotr73   12-06-2017, 22:11
Na tym forum już wielokrotnie były dyskusje na temat „ czekania na najwolniejszego „ uczestnika wyjazdu, i kiedyś ktoś zrobił taki podział , że w ustawkach sportowych kto ile ma sił jedzie do przodu to jest trening tutaj najwolniejszy odpada , no sory takie życie .
Natomiast na ustawkach rekreacyjnych trzymamy się razem i na skrzyżowaniu dróg gdzie ktoś mógłby zabłądzić czoło grupy czeka na ostatniego i wszyscy wyruszają razem i na następnym skrzyżowaniu znów powtórka gdy ktoś został z tyłu , pewnie że optymalnie jest gdy grupa kondycyjnie jest w miarę równa , problemem są wycieczki długodystansowe gdy w miarę przejechanych kilometrów coraz bardziej uwidaczniają się różnice kondycyjne i zaczyna się problem ….. Pamiętam ustawkę JurkaS na dystansie 200-250km gdy jeden z uczestników był zdecydowanie najsłabszy z grupy i już około 40km nie wytrzymywał tempa , ale koniec końców przejechał cały dystans i czekaliśmy na niego na rozwidleniach dróg .
Podsumowując , trzeba jasno określać charakter ustawki , jak rekreacja to wszyscy jedziemy razem od początku do końca licząc się z tym że będzie czekanie na najwolniejszego , ale każdy z uczestników powinien być pewny że grupa mu nie ucieknie . Jak jazda o charakterze sportowym to uczestnicy powinny się liczyć że w razie słabszej kondycji grupa może im odjechać i będą musieli sobie radzić sami .
Rado   12-06-2017, 22:24
Już bardziej wyjaśnić się nie dało. Brawo @piotr73. Dzięki.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
KPaweł   13-06-2017, 01:00
Moim zdaniem to nie jest takie proste, że 'najwolniejszy odpada' itd. Gdy jedziemy w grupie i dajemy po kolei zmiany na prowadzeniu, powinniśmy móc liczyć na jakąś pomoc czy wsparcie w słabszych momentach. Zupełnie inaczej wygląda sprawa gdy wieziemy się 'na kółku' przez całą drogę tylko po to żeby nie odpaść lub by 'zafiniszować' efektownie. Takie tam przemyślenia poustawkowe :-)
krzychu.c.m   13-06-2017, 07:11
(12-06-2017, 22:24)Rado napisał(a): Już bardziej wyjaśnić się nie dało. Brawo @piotr73. Dzięki.

Radku, wszytko zrozumiałe ... tylko poczytaj sobie na początku wątku cyt. ... bez spinki ... Smile poza tym ze wszystkim się zgadzam, bo są plusy dodatnie i ujemne  Smile Smile Smile

Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Mariobiker   13-06-2017, 07:38
Uuuuuuuuu ale się problem zrobił Big Grin
Teraz chętnie poczekam na kolejną ustawkę (długodystansową) i zobaczę jak to wygląda z pozycji szarego uczestnika.

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
/WEKTOR/   13-06-2017, 08:19
to zapraszam z nami nad morze tam na pewno "bez na pinki" będzieSmile
Mariobiker   13-06-2017, 10:48
(13-06-2017, 08:19)/WEKTOR/ napisał(a): to zapraszam z nami nad morze tam na pewno "bez na pinki" będzieSmile

Niestety brak wolnego w tym czasie Sad

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Strony (15):    1 ... 11 12 13 14 15   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.