Forum Rowerowy Lublin
Dla błądzącego Proroka... - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Hyde Park (https://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html)
+--- Dział: Hyde Park rowerowy (https://forum.rowerowylublin.org/forum-37.html)
+--- Wątek: Dla błądzącego Proroka... (/thread-1186.html)

Strony: 1 2 3


Re: Dla błądzącego Proroka... - Karola - 25-01-2010

Wawerka napisał(a):Hmmm, ale czy na igrzyskach będą aby na pewno tylko "mężczyźni wyrażający się jak na mężczyzn przystało" (cyt. PrażonyRabarbar) :lol: bo jak będą wyrażający się inaczej to nie będą już prawdziwe igrzyska :roll:
To może my tych prawdziwych mężczyzn wybierzemy? :mrgreen:


Re: Dla błądzącego Proroka... - Wawerka - 25-01-2010

Karola napisał(a):
Wawerka napisał(a):Hmmm, ale czy na igrzyskach będą aby na pewno tylko "mężczyźni wyrażający się jak na mężczyzn przystało" (cyt. PrażonyRabarbar) :lol: bo jak będą wyrażający się inaczej to nie będą już prawdziwe igrzyska :roll:
To może my tych prawdziwych mężczyzn wybierzemy? :mrgreen:

Karola, super pomysł, robimy casting ! :mrgreen:
tylko hmm nie mamy lwów z którymi mogliby się zmierzyć prawdziwi mężczyźni na arenie, aby udowodnić swoją prawdziwie prawdziwą męskość, ale w sumie mam kilka kotów pod blokiem, to może na początek wystarczy ... :roll:


Re: Dla błądzącego Proroka... - truskafka - 25-01-2010

ja mogę pożyczyć swojego psa, wygra ten kto będzie w stanie drapać kundla najdłużej Tongue


Re: Dla błądzącego Proroka... - PrażonyRabarbar - 25-01-2010

http://www.youtube.com/watch?v=H5mzTWEUcIE


Karola napisał(a):A jeszcze jakby se koledzy po mordzie dali to by była dopiero zabawa, co nie Sylwek? I foty można by było zrobić i filmik na yt wrzucić.

Karola, ja już myślałem, że temat dawno zamknięty, a Ty nadal w sercu zadrę nosisz Undecided


Re: Dla błądzącego Proroka... - Karola - 25-01-2010

Wawerka napisał(a):tylko hmm nie mamy lwów z którymi mogliby się zmierzyć prawdziwi mężczyźni na arenie
Magda szukanie lwów to pestka problem się robi gdy trzeba będzie znaleźć tych prawdziwych mężczyzn. Bo tu mamy tylko takich co jeżdżą w obcisłych gatkach (mało tego - jeszcze niektórzy są z tego dumni :!: ) i takich co wylewają swe żale znad klawiatury dodając smaczku swemu szaremu życiu 8-)
Magda w poszukiwaniu tych facetów przenieśmy się może na forum dla miłośników boksu albo wędkowania?

PrażonyRabarbar napisał(a):Karola, ja już myślałem, że temat dawno zamknięty, a Ty nadal w sercu zadrę nosisz Undecided
To, że zamknięty nie znaczy wcale, że ja o nim zapomniałam.


Re: Dla błądzącego Proroka... - marcin0604 - 25-01-2010

A dajta spokój, jakie te kobity dzisiejsze zapiekłe ;-)
Prawdziwe chłopy są tylko na forach modelarskich hyhyhy..


Re: Dla błądzącego Proroka... - marcin0604 - 25-01-2010

Szytko panie ta łunia im we głowie porobiła. Styd przed ludźmi panie ino...


Re: Dla błądzącego Proroka... - Bart - 25-01-2010

A ja zaproponuje dajta spokój :lol:
i zapanować nad emocjami, jeśli mieć nie znaczy być :mrgreen: ...
róbta co chceta :-P ...
proponuje rower na noc :lol: ...

staram się czytać wszystkie posty od deski do deski...
,, nożyce i stół " nie mają nic do tego... :lol:...

w 100% się z Wami zgadzam.. :lol:
malkontenctwu i spamerstwu mówię stanowcze Nie... :lol:
ale bogaty też może być malkotentem :mrgreen:
a myślenie Was nie boli ? :-P

niektórzy jeżdżą samochodami... :-)
czy ludzie... :mrgreen:
co robią?... :-D

czy ja się zamotałem???...
i tak trzymajcie... :mrgreen:

ja tam nie wiem...


Re: Dla błądzącego Proroka... - marcin0604 - 25-01-2010

Nijak inaczy tylko prawde gadata. Świnto prawda. A kto to słyszał coby baba w spodnioch latała? Gdzie to słychane panie! W łuni tej ich chyba! Tak dali nie możno i cóś tu cza radzic.


Re: Dla błądzącego Proroka... - Wawerka - 26-01-2010

truskafka napisał(a):ja mogę pożyczyć swojego psa, wygra ten kto będzie w stanie drapać kundla najdłużej Tongue

Nie, to za trudne...
Już na samą perspektywę tak straszliwego zadania rozum im odjęło i łod wczoraj łod rzeczy gadajo cały wieczór :lol: