Forum Rowerowy Lublin
Zlot RowerowyLublin.org - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (https://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Turystyczno-rekreacyjne (https://forum.rowerowylublin.org/forum-39.html)
+---- Wątek: Zlot RowerowyLublin.org (/thread-1318.html)

Strony: 1 2 3 4 5


Zlot RowerowyLublin.org - Freediver - 11-03-2010

Witajcie, co myślicie o zlocie użytkowników naszego lubelskiego forum?
forumrowerowe.org na którym sobie przesiaduje od czasu do czasu zorganizowało w tamtym roku zlocik, był on na tyle udany iz w tym roku zbiera sie kolejna ekipa na następny zlot(tym razem Pieniny) .
Nasze forum skupia dość liczną ilość bikerów myślę ze spokojnie 20-30osób było by chętnych.


Termin? do ustalenia ( weekend).
Miejsce? to także do ustalenia oczywiście w grę wchodzą tylko wyżyny, żeby było ciekawie z ładnym widokami i wiele innych argumentów które za tym przemawiają Smile (osobiście proponował bym Beskid Żywiecki).
Nocleg ? budynek z dachem, łózkami, może być i ciepła woda w kranie czyli najlepiej jakieś schronisko.
Transport? najlepszym rozwiązaniem były by usługi PKP, choć nie mam pojęcia jak wygląda transport rowerów takim środkiem transportu ( jak by był ktoś taki dobry i mnie oświecił). Chyba ze udało by się zgadać i zabrać autami
Szefo? ?

teraz czekam na wasze zdanie


Re: Zlot RowerowyLublin.org - bartek - 11-03-2010

Freediver napisał(a):Transport? najlepszym rozwiązaniem były by usługi PKP, choć nie mam pojęcia jak wygląda transport rowerów takim środkiem transportu ( jak by był ktoś taki dobry i mnie oświecił).
Płaci się 5 zł za bilet na rower nie ważne na jakiej trasie. Rower jedzie w specjalnym przedziale dla rowerów, a jeśli takowego nie ma w składzie to w przejściu na początku lub na końcu pociągu.


Re: Zlot RowerowyLublin.org - maYkel - 11-03-2010

Od razu widać, że zlot ma być MTB-centryczny, więc mam go w rzyci. Takie jest moje zdanie. :mrgreen:


Re: Zlot RowerowyLublin.org - maciek2610 - 11-03-2010

A ja bym się pisał na taki zlot
;-)


Re: Zlot rowerowylublin.org ?? - MindEx - 12-03-2010

Freediver napisał(a):Witajcie, co myślicie o zlocie użytkowników naszego lubelskiego forum?

Ja myślę, że spoko pomysł w sumie Wink Ale 20 - 30 osób to bywa na wielu ustawkach, więc po co robić zlot? Smile Żeby to miało sens, to powinno się zjawić ze 100 osób.


Freediver napisał(a):Termin? do ustalenia ( weekend).
Miejsce? to także do ustalenia oczywiście w grę wchodzą tylko wyżyny, żeby było ciekawie z ładnym widokami i wiele innych argumentów które za tym przemawiają Smile (osobiście proponował bym Beskid Żywiecki).
ale widzisz - na forum jest trochę osób, które po wyżynach nie koniecznie lubią jeździć. nie każdy ma rower górski. poza tym - w Lublinie mamy wyżynę na co dzień Big Grin dlatego... może ... nad jez. Białym? Smile Ty miałbyś blisko Smile

Freediver napisał(a):Transport? najlepszym rozwiązaniem były by usługi PKP, choć nie mam pojęcia jak wygląda transport rowerów takim środkiem transportu ( jak by był ktoś taki dobry i mnie oświecił). Chyba ze udało by się zgadać i zabrać autami
no nie wiem, czy usługi PKP są takie najlepsze. może na długich dystansach to się w miarę opłaca, jeśli wiezie się jeden - dwa rowery. ale na dystansach do 150 km to jest raczej niezbyt opłacalne. w niektóre miejsca PKP nie dojedziesz wcale.
dlatego - najlepiej rowerami Big Grin a jak gdzieś bardzo daleko - to już jak komu pasuje.

Freediver napisał(a):Szefo? ?
a to musi być jakiś "szefo" zlotu? po co? Wink


Re: Zlot RowerowyLublin.org - darist - 12-03-2010

Freediver napisał(a):co myślicie o zlocie użytkowników naszego lubelskiego forum?
Freediver napisał(a):w tym roku zbiera sie kolejna ekipa na następny zlot(tym razem Pieniny)

Zlot czy impreza wyjazdowa w Pieninach?
Dlaczego niby użytkownicy lubelskiego forum aby się spotkać mieliby wyjeżdżać w Pieniny?
No i PKP na szczęście w Pieniny nie dojeżdża :-D


Re: Zlot RowerowyLublin.org - KermitOZ - 12-03-2010

Zlot to fajny pomysł. Proponuję wrócić do tematu jak będzie już na tyle ciepło, że przeciętny rowerzysta będzie mógł przyjechać na taki zlot, dzięki czemu będzie nas jak najwięcej. No i ja to widzę tak, że będzie to jakaś większa ustawka, połączona z grillowaniem czy czymś takim.

pOZBig Grinrower
Grzesiek


Re: Zlot RowerowyLublin.org - Karola - 12-03-2010

KermitOZ napisał(a):No i ja to widzę tak, że będzie to jakaś większa ustawka, połączona z grillowaniem czy czymś takim.
To miało się już odbyć w zeszłym roku. Nawet znaleźliśmy z Jurkiem i Wieśkiem fajne miejsce niedaleko lasu z miejscem przygotowanym na ognisko ale ponieważ ...
mindex napisał(a):Freediver napisał/a:

Szefo? ?

a to musi być jakiś "szefo" zlotu? po co? Wink
nie było "szefo" nie było komu podjąć się organizacji.
Niestety jest tak, że każdy ma mnóstwo fajnych pomysłów ale jeżeli chodzi o organizację to wtedy jakoś chętnych brak bo każdy tłumaczy się brakiem czasu a samo to się niestety nigdy nic nie zrobi, nawet wyjście na piwo nie chce się nigdy samo zorganizować.


Re: Zlot RowerowyLublin.org - Jurek S - 12-03-2010

Było dokładnie jak napisała Karola. Myślę, że dobrze byłoby powołac jakąś grupę inicjatywną, która by siadła, zebrała różne pomysły i zdecydowała kiedy, w jaki sposób i gdzie taki zlot urządzić. Jest nas juz tutaj kilkaset osób i obstawałbym za naszą piekną lubelszczyzną (np. Roztocze) czyli miejscem gdzie można dojechać rowerem. Ważne jest żeby jak największa liczba osób mogła wziąć w tym udział. Ale jak pisał Grzegorz poczekajmy jak słoneczko mocniej przygrzeje.


Re: Zlot RowerowyLublin.org - Karola - 12-03-2010

Też jestem za tym, żeby miejsce było blisko żeby tam można było dojechać rowerem. Ale najważniejszą sprawą to miejsce noclegu - przy liczbie przekraczającej 15 osób tylko schronisko wchodzi w grę. Na szczęście takie na Roztoczu sąSmile