Forum Rowerowy Lublin
Europejski Piknik Rowerowy - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (https://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Turystyczno-rekreacyjne (https://forum.rowerowylublin.org/forum-39.html)
+---- Wątek: Europejski Piknik Rowerowy (/thread-1543.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Re: Europejski Piknik Rowerowy - Monika - 09-05-2010

Miło słyszeć, że impreza się podobała ;-)

Piknik był wspólną inicjatywą Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin", Urzędu Miasta i Europejskiego Domu Spotkań - Fundacji Nowy Staw, w ramach jednego z jego działów "Europe Direct". Dzięki tej ostatniej instytucji udało się sfinansować gadżety, kiełbaski i nagrody.
To pierwsza nasza impreza we współpracy z miastem i z fundacją. Ich pierwsze wrażenia po pikniku są bardzo pozytywne, więc bardzo możliwy ciąg dalszy takich imprez ;-) . Zadziwieni byli przede wszystkim tak dużą liczbą rowerzystów. Nie wiem czy komuś udało się nas zliczyć..Panie z ekipy cateringowej twierdzą, że z 300 osób na pewno się przewinęło już na miejscu...a one mają spore doświadczenie w liczebności imprez masowych ;-)

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w tą imprezę: zarówno w akcję plakatowo- ulotkową (Seb, Piotrekgp, Marecky, Mariox, Diablo, Felek, Ula(baja), Badevil, Karola, Aga84, Elesem), jak i w pomoc w organizacji na miejscu: Ania (Asunday), Tom, Badevil i inni, których nie pamiętam albo nie kojarzę z imienia czy nicka, a także wszyscy porządkowi). Podziękowania dla tych, którzy zaangażowali się w rozpowszechnienie medialne imprezy i dla naszych paparazzi ;-)
Przede wszystkim wielkie dzięki dla Krzyśka (Mindexa) za cierpliwą walkę z wszelkimi biurokratycznymi formalnościami coby zabezpieczyć przejazd, za atrakcje z Worda, za prowadzenie całej imprezy. Wielkie dzięki dla Magdy, która znalazła i zorganizowała miejscówkę na piknik. Wielkie dzięki dla Karoli za pomysł i zorganizowanie toru rowerowego i atrakcji z nim związanych..Podziękowania dla Uli, która zorganizowała lubelskich kuglarzy...Dziewczynom od malowania twarzy dzieciakom i od kolorowej chusty - juz podziękowałam osobiście ;-)

No i wielki dzięki wszystkim tym, którzy byli i dobrze się bawili :-D Do następnego razu ;-)


Re: Europejski Piknik Rowerowy - jarr - 09-05-2010

Ponieważ było super, a nawet super super :lol: dziękuję organizatorom za umożliwienie mi spędzenia miło czasu w extra towarzystwie :-)
Naprawdę wielkie wrażenie zrobiła organizacja tej imprezy w szczególe i w ogóle Confusedhock:

GRATULACJE ;-)

Ps. Moja żona była pierwszy raz na takiej imprezie i jest zachwycona 8-)


Re: Europejski Piknik Rowerowy - Pawel93 - 09-05-2010

Ja również dziękuje , za mile spędzony czas;D po prawie tygodniowej przerwie(kolejnej spowodowanej chorobą) mogłem sobie poszaleć :lol: tor przeszkód =rewelka (+15 s) Big Grin nie wiem jak mi poszło ,bo zawinąłem się po tym jak zobaczyłem jaka pogoda się szykuję Wink Monika, było exstra ! Smile :mrgreen:


Re: Europejski Piknik Rowerowy - Wieśko - 09-05-2010

I ja się dołączam do podziękowań za rewelacyjną organizację, wspaniałe towarzystwo i atmosferę. Oby w przyszłości były okazje, aby powtarzać takie imprezy jak najczęściej. Cieszę się, że miasto (urząd i organizacje) zobaczyło, że jest komu robić takie pikniki.
Pierwszy raz i 100% zadowolenia - gratulacje RL :-D


Re: Europejski Piknik Rowerowy - niunia2101 - 09-05-2010

Było oki. Nie będę się powtarzał dla OT czy nabicia posta pytanie dla kogo fotki z wyjazdu i z pikniku zapodać bo mam trochę ja niestety byłem dzisiaj nie zmotoryzowany ale to chwilowo i bardzo żałuje ale siła wyższa.

No to wklejam i swoje
http://picasaweb.google.pl/104085320589 ... directlink


Re: Europejski Piknik Rowerowy - PrażonyRabarbar - 10-05-2010

Myślę, że wszyscy możemy sobie pogratulować a frekwencja zaskoczyła każdego z nas.
Mam nadzieję, że Piknik na stałe zagości w kalendarzu imprez RowerowegoLublina, że stanie się imprezą cykliczną, powszechną i rodzinną.
A doświadczenie zdobyte dzisiaj pozwolą Nam organizować coraz lepsze imprezy.

Gratulacje dla Moniki która obchodzi jutro urodziny, wszystkiego najlepszego, i całej reszty załogi.

Bigos rulez

Ja ze swej strony zapraszam do

Galerii Europejskiego Pikniku Rowerowego


Re: Europejski Piknik Rowerowy - Arek - 10-05-2010

Bylo super, Wojtuś najbardziej wspomina to że powalił Barta na glebe i trzymal w uścisku dlużej niż Holden 8-) , dzieki wszystkim za super imprezkę


Re: Europejski Piknik Rowerowy - Hallatil - 10-05-2010

Dzięki wielkie za świetną imprezę rowerową, bardzo dobra organizacja i catering. Piknik i dla małych i dla dużych. Gratulacje Organizatorom.Extra!

Dlaczego takie coś się nie odbywa co tydzień? Wink


Re: Europejski Piknik Rowerowy - maurycy.s - 10-05-2010

Wielkie dzieki dla MINDEXa!!! Za poswiecenia swojego czasu - za bieganie po urzedach i uzeranie sie z roznorakimi CIECIAMI "pilnujacymi" Confusedhock: parkingu pod WORDem. Za dzwonienie po wszystkich zaangazowanych partiach - policja, pogotowie, word, policja... Za wozenie calego sprzetu swoim autem, za cierpliwosc i za ogarniecie wszystkiego co sie posypalo na jego glowe. Zdecydowanie stawiam mu WODKE jak go zobacze 8-) :mrgreen:

DO ZOBACZENIA NAD BUGIEM!
:!: :lol: :!: :lol: :!: :-D ;-)


Re: Europejski Piknik Rowerowy - marcin0604 - 10-05-2010

Arek napisał(a):Bylo super, Wojtuś najbardziej wspomina to że powalił Barta na glebe i trzymal w uścisku dlużej niż Holden 8-) , dzieki wszystkim za super imprezkę

NO TO MNIE OMINĘŁO. Widziałem dziś Barta, mówił, że cwiczy z wolnymi ciężarami.
To chyba przez Wojtusia 8-)
Sylwek- super fotki.