Forum Rowerowy Lublin
Europejski Piknik Rowerowy - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Imprezy rowerowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-68.html)
+--- Dział: W woj. lubelskim (https://forum.rowerowylublin.org/forum-28.html)
+---- Dział: Turystyczno-rekreacyjne (https://forum.rowerowylublin.org/forum-39.html)
+---- Wątek: Europejski Piknik Rowerowy (/thread-1543.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Re: Europejski Piknik Rowerowy - BADEVIL - 05-05-2010

Monika napisał(a):Wciąż zbieramy chętnych porządkowych - kamizelki zapewniamy ;-) Jak na razie mamy 5 osób..jeszcze z 15 chętnych by się przydało ;-)

Niestety nie posiadam kamizelki ale jeśli takowe jeszcze są to chętnie przyłączę się do przypilnowania tej trzódki rowerzystów.

Info na PW.

Pozdrawiam
Artur vel BADEVIL


Re: Europejski Piknik Rowerowy - wegoR - 05-05-2010

Ja mam pytanie.
Można by w jakiś sposób pomóc w organizacji na miejscu(oprócz pilnowania przejazdu) ?


Re: Europejski Piknik Rowerowy - MindEx - 05-05-2010

wegoR napisał(a):Ja mam pytanie.
Można by w jakiś sposób pomóc w organizacji na miejscu(oprócz pilnowania przejazdu) ?

na chwilę obecną trudno powiedzieć, ale wydaje się, że w tak zwanym "praniu" wyjdzie, co można będzie robić. także - jeśli będziesz na pikniku i nadal będziesz miał chęć pomóc, zgłoś się do kogoś z organizatorów (poznasz ich na pewno :>).

natomiast, jeżeli chodzi o zabezpieczenie przejazdu: potrzebujemy 20 osób, które w kamizelkach odblaskowych będą z nami jechały odcinkiem Ratusz - Zamojska i zabezpieczały przejazd. na chwilę obecną zadeklarowało się chyba 8 osób. zatem potrzebujemy jeszcze trochę. liczę, że znajdą się chętni do tej roli.

aby być takim zabezpieczającym, wystarczy mieć: sprawny rower, dobre chęci i się zgłosić. Organizatorzy zapewnią kamizelkę odblaskową w kolorze pomarańczowym (także nie trzeba mieć własnej).
oczywiście każdy inny uczestnik przejazdu i pikniku 9 maja może przyjechać we własnej kamizelce odblaskowej, w dowolnym kolorze Smile

liczymy na Waszą pomoc. i z góry dziękujemy tym, którzy się zgłoszą.
(a zgłaszać się można w tym wątku lub pisząc PW do mnie)


Re: Europejski Piknik Rowerowy - wegoR - 05-05-2010

Ci którzy będą zabezpieczali przejazd będą mogli dołączyć potem na piknik ? Bo chyba źle zrozumiałem i stąd te pytanie


Re: Europejski Piknik Rowerowy - MindEx - 06-05-2010

wegoR napisał(a):Ci którzy będą zabezpieczali przejazd będą mogli dołączyć potem na piknik ? Bo chyba źle zrozumiałem i stąd te pytanie

Tak. Oczywiście. Będą mogli zrobić, cokolwiek zechcą. Pomagać przy pikniku, brać w nim udział, czy choćby pojechać do domu. Będzie to zależało od samych ochotników.


Re: Europejski Piknik Rowerowy - KermitOZ - 06-05-2010

Kilka informacji:
- weźcie ze sobą gwizdki, dzwonki, trąbki itp głośne rzeczy (nie mam tu na myśli skrzypiącego łańcucha Wink)
- może ktoś chce zrobić jakąś fajną flagę RL, albo o tematyce rowerowej? Jeśli tak to śmiało Smile
- zabierzcie zapięcia rowerowe, będzie dużo atrakcji, pewnie trzeba będzie czasem postawić gdzieś rower, więc lepiej żeby był zabezpieczony, bo nikt go niestety nie będzie pilnował
- ciągle potrzebujemy chętnych do zabezpieczenia przejazdu, to naprawdę nie jest skomplikowana rzecz, właściwie ograniczy się to do jechania z boku kolumny w odblaskowej kamizelce na bardzo krótkim (ok 1,5km odcinku). Jeśli ktoś chce pomóc niech przyjedzie ze 20 minut wcześniej i zgłosi się do organizatorów a dostanie kamizelkę i dokładne informacje co ma robić Smile
- zachęcamy wszystkich do udziału w pikniku, szykuje się dużo fajnych atrakcji: smaczny poczęstunek (nie zabraknie jedzonka dla nikogo), ciekawe i zabawne konkursy rowerowe i różne gadżety rowerowe
- będzie to chyba największa impreza jaką do tej pory organizowało Stowarzyszenie, a jej forma sprzyja bardzo temu, żeby tak naprawdę był to taki pierwszy nieoficjalny zlot forum, dlatego tym bardziej zapraszam wszystkich: tych, którzy już jeżdżą z nami, tych, którzy tylko piszą Tongue ale i tych, którzy tylko przeglądają forum Smile Będzie świetna okazja żeby się poznać i spędzić ze sobą trochę czasu w sympatycznej atmosferze Smile

Zapraszam Smile


Re: Europejski Piknik Rowerowy - Zwirek - 06-05-2010

Hej! Mogę być odblaskowym aniołem ;-)


Re: Europejski Piknik Rowerowy - wegoR - 06-05-2010

Dobra w takim razie przyjade wcześniej i się zgłoszę żeby wam pomóc w organizacji ruchu Smile


Re: Europejski Piknik Rowerowy - Michal - 06-05-2010

Jako ze zgłosiłem sie, i na jakieś liscie jestem to mam byc na 13 30? Na taka godzinę sie zbieramy?


Re: Europejski Piknik Rowerowy - Monika - 06-05-2010

Grzesiek pisał, że zbiórka z 20 minut wcześniej, ale zapewne o 13.30 już będziemy i znajdziesz nas w okolicach Ratusza ;-)