Forum Rowerowy Lublin
29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html)
+---- Wątek: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz (/thread-7747.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - tkt - 13-08-2014

Już myślałem, że przygarnę dwie osoby do skodzianki i pomkniemy... ale pojawił się Jurek z opcją FullBike i raczej się skuszę.
Od piątku jestem z dala od internetu przez najbliższy tydzień więc kontakt tylko telefoniczny.
Jakby brakowało transportu samochodowego na piątek to możemy coś wymyślić ;-)


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - Jurek S - 14-08-2014

Mariuszu pozwolisz, że tutaj będę umawiał się na opcję Full Bike. Tak więc wyjazd w piątek 29 sierpnia godz. 9.00, Pętla na Kunickiego. Chodzi o to, żebym dojechać na miejsce na pełnej rekreacji :-P . Może ktoś się jeszcze skusi?

Arturze, nie trzymaj dłużej dziewczyn w niepewności tylko bierz Je na pokład :-D


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - katka - 14-08-2014

Jurek S napisał(a):Kasiu, kombinuj :-P Z tym piąteczkiem ma się rozumieć.
Z ogromną chęcią Jurq, ale to ostatni dzień roboczy tego miesiąca, więc marże, targety, w-zetki Confusedhock:
Tak zwany ogólnie pojęty handel, więc Arrow
arta napisał(a):Kasia, a o ktorej mniej wiecej chcialabys jechac?
do 16.30-17.00 jestem uziemiona w pracy. Dojadę do domu ogarnę się i na 18.30-19.00 byłabym gotowa na wyjazd. Więc jak reflektujesz daj znać na priv to się umówimy.


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - mariox - 14-08-2014

Aleście się ogarnęli... ja już zadzwoniłem i zarezerwowałem wstępnie jakichś dwóch chętnych temu Wink
Ale nie ma problemu, da rade jeszcze kogoś upchnąć, bo z tego, co wiem, nie ma jeszcze zablokowanych miejsc.
Sytuacja jest taka, że trzeba zapłacić 30% zaliczki na konto pobytu. Dwa noclegi po 35 zł/os to wychodzi po 70 zł od osoby, więc prosiłbym o przelanie na moje konto po 21 zł tytułem zaliczki..
Numer konta wyślę indywidualnie chętnym na wyjazd.
Proszę o wpłatę do poniedziałku, 18 sierpnia.

Mam jeszcze takie zapytanie:
Ponieważ będę jechał do Dyli skądśtam :-D, czy znalazłby się dobry człowiek, który podjechałby do mojego domu i zabrał mój rower na wyjazd? Z powrotem już by nie było takiej potrzeby.
Najlepiej jakby to zrobił Tomek, bo ma blisko Smile, ale jak ktoś inny by dał radę to będę zobowiązany.
Koszty oczywiście poniosę.


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - ArtiArt - 14-08-2014

Rozpętał się dyskusja w sprawie samochodów więc odpowiadam, że mogę zabrać 3osoborowery. Tak więc w kolejności zgłoszeń: Damian, Gośka (Jurka nie liczę bo się wypisał) no i moja nowa ;-) koleżanka Marta (jak jeszcze ma ochotę :-), proszę potwierdzić).
Co do wyjazdu to będzie to piątek późnym popołudniem (lub awaryjnie w sobotę rano).

Istnieje również bardzo mała szansa, że zostanę wciągnięty przez prace i w ogóle nie pojadę Cry, ale mam nadzieję, że to nie nastąpi.


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - mraugorzata - 14-08-2014

Co do mnie to prawdopodobnie w piątek 29 będę mogła wcześniej wyjść do domu. O wolnym dniu to nie mam co marzyć.


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - arta - 14-08-2014

ArtiArt napisał(a):Rozpętał się dyskusja w sprawie samochodów więc odpowiadam, że mogę zabrać 3osoborowery. Tak więc w kolejności zgłoszeń: Damian, Gośka (Jurka nie liczę bo się wypisał) no i moja nowa ;-) koleżanka Marta (jak jeszcze ma ochotę :-), proszę potwierdzić).

Za pozno :-P

A tak powaznie to okazalo sie, ze Kasia ma wolny samochod, wiec bez sensu, zebysmy sie wszyscy w Twoim cisneli. Wiec z nia pojade, niemniej dzieki Smile


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - Asabe - 16-08-2014

Jeśli da się jeszcze upchnąć jedną osobę (całkiem małą) w tym agro i w którymś z jadących w piątek samochodów, to chętnie dołączę.


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - Jurek S - 17-08-2014

Asabe napisał(a):Jeśli da się jeszcze upchnąć jedną osobę (całkiem małą) w tym agro i w którymś z jadących w piątek samochodów, to chętnie dołączę.
Iza, ja mam dobrą miejscówkę... na dwóch kołach :-P Ale gdybyś rzeczywiście nie mogła wyjechać w piątek rano to Artur coś mówił o wolnym miejscu.


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - Asabe - 17-08-2014

Jurku, miejscówka na dwóch kołach jest ze wszech miar słuszną, ale nie wiem, czy będę dysponowała wolnym piątkiem. Może skuszę się na wersję half bike i wrócę w niedzielę na dwóch kołach do Lublina.