Strony (16): 1 2 3 4 5 ... 16   
mariox   09-08-2014, 20:55
#1
Chodziło mi po głowie, tylko czasu nie miałem za bardzo.
Plan jest następujący: lądujemy w piątek 29.08 wieczorem w miejscowości Dyle koło Biłgoraja w agroturystyce, jak w linku poniżej:
KLIK
Lokal ma 18 miejsc po 35 zł/osoba/doba, ale standard jest niezły. Jakby chętnych było więcej, można gdzieś po sąsiedzku albo w namiocie (koniec sierpnia, nie powinno być zimno).
W sobotę rano ruszamy na objazd szlaku Jastrzębia Zdebrz. Wyjeżdżamy z Dyli przez Cyncynopol i Rapy Dylańskie do Biłgoraja, potem wskakujemy na szlak. Jedziemy do Turobina i wracamy wschodnią nitką do Trzęsin, a stamtąd przez Żelebsko z powrotem do Dyli.
Mapki z trasami:
Mapa 1
Mapa 2
Wyjdzie ponad 100 km.
Wieczorkiem się integrujemy ;-).
Chętni mogą sobie zrobić jakąś wyprawę w niedzielę, ja niestety muszę wracać do pracy Sad.
Jacyś chętni? Lokal ma spore wzięcie więc trzeba by się szybko decydować.
Jedziemy bez względu na pogodę.
Zapraszam Smile

Chętni na wyjazd:

1. Mariox+1 +Z
3. Mraugorzata +Z
4. Damian.s +Z
5. Katka +Z
6. Arta +Z
7. Tkt +Z
8. ArtiArt +Z
9. JurekS +Z
10. Lech +Z
11. Asabe +Z
12. Iron79
13. Irek
14. Ewelina
15. Patkos
16. Karola
17. Krzysiaczek
18. Bart
19. Holden

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
mraugorzata   09-08-2014, 21:41
#2
Khem, khem, mam parę pytań.

1) Czy ludność autochtoniczna może chcieć nas eksmitować w sobotę po piątkowej integracji?
2) Czy ciemięgi mogą jechać?
3) Jeśli odpowiedź na pyt. 1 brzmi nie / chyba nie, a na pyt. 2 brzmi tak to czy ktoś przygarnie mnie i shreka na pokład?

Generalnie jeśli utrzymają się upały to zostanie mi pilnowanie wyłącznie ducha integracji. Chociaż pod koniec sierpnia już chyba nie będzie powyżej. 30 st.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
damian.s   09-08-2014, 21:54
#3
Wstępnie pisałbym się :-) i również poszukiwałbym miejsca w jakimś samochodzie wyjeżdżającym z Lublina o rozsądnej porze - czyli nie wcześniej jak o godz 17, bo o wcześniejszych wyjściach z pracy na razie trudno mi decydować.

[Obrazek: button-1421-black.png]
katka   09-08-2014, 21:58
#4
Poczułam się namówiona ;-)
Piszę się
mariox napisał(a):bez względu na pogodę
:->
arta   09-08-2014, 22:05
#5
Tez bym sie wybrala Smile Z tym ze prosba jak u kolegi wyzej - a najlepiej jeszcze pozniej.
mariox   09-08-2014, 22:36
#6
mraugorzata napisał(a):1) Czy ludność autochtoniczna może chcieć nas eksmitować w sobotę po piątkowej integracji?
Wątpię, to przywatna posesja. Chyba, że koniki się wystraszą ;-)
mraugorzata napisał(a):2) Czy ciemięgi mogą jechać?
Całą Dolinę Ciemięgi chcesz zabrać ze sobą? Możesz trochę jaśniej? ;-)
mraugorzata napisał(a):3) Jeśli odpowiedź na pyt. 1 brzmi nie / chyba nie, a na pyt. 2 brzmi tak to czy ktoś przygarnie mnie i shreka na pokład?
Myślę, że ktoś przygarnie ;-)

Tak w ogóle to zapomniałem wspomnieć o jednym szczególe. Cześć z łóżek (chyba cztery) to łóżka małżeńskie - czyli teoretycznie dwuosobowe. Gdyby było tak, że jedna osoba śpi w jednym łóżku to wchodzi maksymalnie 14 osób. Ale chyba nie będziemy robić scen i kilka osób się wciśnie do tych łóżek po dwie. Ja na "Roztoczu Wiosną" spałem z Szymańskim w jednym łóżku i krzywda się nikomu z nas nie stała ;-)

Trasa nie jest łatwa, ale do przejechania ;-). Na początek piachy, potem trochę podjazdów (ale i zjazdów). taka sytuacja... ;-)

EDIT. TRZEBA BĘDZIE WPŁACIĆ ZALICZKĘ NA NOCLEGI, PROSZĘ WIĘC O SZYBKIE PODEJMOWANIE DECYZJI Smile.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Judaas   09-08-2014, 22:39
#7
Wstępnie się piszę. Zaznaczam potrzebę transportuSmile
mariox   09-08-2014, 22:43
#8
Mogę kogoś zabrać. Problem w tym, że będę jechał z Kalisza :mrgreen:

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
mraugorzata   09-08-2014, 22:49
#9
mariox napisał(a):Możesz trochę jaśniej?
No ja o sobie, bo mało jeżdżę w tym sezonie :oops: więc może być kiepskawo.
Ale tak jak pisałam- najwyżej ducha integracji popilnuję ;-) Więc proszę mnie wpisać na listę.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
mariox   09-08-2014, 22:53
#10
Jesteś na liście, jak spojrzysz wyżej Wink
A Shrek to kto?

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Strony (16): 1 2 3 4 5 ... 16   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.