Forum Rowerowy Lublin
29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Lublin jeździ! (https://forum.rowerowylublin.org/forum-67.html)
+--- Dział: Rekreacyjnie i turystycznie (https://forum.rowerowylublin.org/forum-3.html)
+---- Dział: Wycieczki kilkudniowe (https://forum.rowerowylublin.org/forum-10.html)
+---- Wątek: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz (/thread-7747.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - zienio - 24-08-2014

To ja sie wbije do was na sobotę, oby pogoda dopisała. Wpadne autem pokręcić i wieczorkiem powrót do Lublina.


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - damian.s - 24-08-2014

Judaas napisał(a):i połamane szprychy. ;-)
Sebastianie, weź nawet nie wypowiadaj takich słów :mrgreen:


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - mariox - 24-08-2014

Jak ktoś złamie szprychę, to winny będzie Sebek :-P
Powiedzcie mi, Ludziki, czy ktoś z osób wybierających się mieszka koło Arka? Jakby tak było, to mógłbym poprosić o podskoczenie do Niego i wzięcie dla mnie opony z dętką? Już chyba drugi miesiąc mam nie po drodze...


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - mraugorzata - 24-08-2014

To ja jeszcze z dwoma pytaniami:
1) Naczynia- są czy trzeba brać? :-)
2) Integracja- nigdzie nie ma słowa o tym jak ma to wyglądać 8-) Jakiś grill, ognisko (jak pogoda dopisze)? Jeśli grill to czy jest tam jakiś? Jeśli nie- to czy robimy zrzutkę na jakieś maleństwo + węgiel? U mnie są chyba jeszcze jakieś resztki naczyń jednorazowych z Wigilii, muszę to sprawdzić.


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - ArtiArt - 24-08-2014

mraugorzata napisał(a):To ja jeszcze z dwoma pytaniami:
1) Naczynia- są czy trzeba brać? :-)
2) Integracja- nigdzie nie ma słowa o tym jak ma to wyglądać 8-) Jakiś grill, ognisko (jak pogoda dopisze)? Jeśli grill to czy jest tam jakiś? Jeśli nie- to czy robimy zrzutkę na jakieś maleństwo + węgiel? U mnie są chyba jeszcze jakieś resztki naczyń jednorazowych z Wigilii, muszę to sprawdzić.

Gośka ja mam duży samochód ale on nie jest z gumy więc mocno tam się nie rozpędzaj ;-)


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - mariox - 24-08-2014

mraugorzata napisał(a):1) Naczynia- są czy trzeba brać?
Podobno wszystko jest, ale dopytam.
mraugorzata napisał(a):2) Integracja- nigdzie nie ma słowa o tym jak ma to wyglądać
Hehe, no nie mów, że nie wiesz ;-)
mraugorzata napisał(a):Jakiś grill, ognisko (jak pogoda dopisze)?
Jest, ponoć niejeden. Węgiel chyba wypada zabrać. Miejsce na ognisko też jest.
Ponoć jest też wypożyczalnia rowerów, gdyby ktoś chciał pojeździć :mrgreen: i są koniki.
Jutro jeszcze mogę zadzwonić do gościa i dopytać o parę rzeczy.


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - damian.s - 24-08-2014

ArtiArt napisał(a):Gośka ja mam duży samochód ale on nie jest z gumy więc mocno tam się nie rozpędzaj ;-)
Artur, jak tak sobie przypomnę ostatni wyjazd na Roztocze, to może się okazać, że będziesz potrzebował dużo przestrzeni bagażowej :mrgreen:


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - patkos - 24-08-2014

mariox napisał(a):Powiedzcie mi, Ludziki, czy ktoś z osób wybierających się mieszka koło Arka? Jakby tak było, to mógłbym poprosić o podskoczenie do Niego i wzięcie dla mnie opony z dętką? Już chyba drugi miesiąc mam nie po drodze...
Mariusz, rozumiem, że chodzi o posiadacza czarnego fulla Niner.
Mogę do niego podjechać po te rzeczy ;-) .


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - mariox - 24-08-2014

A być może Wink
Kupiłem od Arka oponki z dętkami. Jeden komplet odebrałem na "Roztoczu wiosną", drugiego nie mam kiedy. Jakbyś był tak uprzejmy, byłbym zobowiązany Wink


Re: 29-31 08 2014 - Jastrzębia Zdebrz - damian.s - 24-08-2014

Skoro już jesteśmy przy pytaniach, to ja miałbym jedno - czy w najbliższej okolicy jest jakiś sklep w którym można by uzupełnić zapasy kiełbasek na grilla, izotoników, bananów itp, czy też trzeba wszystko przewidzieć i zaopatrzenie zrobić w Lublinie. Pytam tak na wszelki wypadek, gdyby na przykład się okazało, że integracja nieco nas poniosła ;-)