Forum Rowerowy Lublin
Kącik narciarsko-snowboardowy - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Hyde Park (https://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html)
+--- Dział: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;) (https://forum.rowerowylublin.org/forum-30.html)
+---- Dział: Inne sporty - ustawki (https://forum.rowerowylublin.org/forum-53.html)
+---- Wątek: Kącik narciarsko-snowboardowy (/thread-873.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - mariox - 26-01-2011

Na niedzielną propozycję odpowiedziała Magda. Dzięki za miłe towarzystwo Wink.
Jutro wybieram się do Chrzanowa. Jak ktoś chętny to niech się zgłasza. Wyjazd abałt 10 - 11 AM. Jeździmy aż się ściemni (jakoś po ciemku nie lubię szusować :/).
Jutro obowiązuje cennik jak nie w ferie (3 dychy za 3 godz. + bonus za kilometry - czyli 60 minut dla ludzi z Lublina).
Miejsca w aucie jak poprzednio - dla 2 osób (gdzieś muszę moje klamoty upchnąć :/).


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - Wawerka - 26-02-2011

Jak ktoś lubi i rower i narty to znalazłam fajny patent :-D
http://www.youtube.com/watch?v=zgvZ5jCs ... dded#at=23

apropos, jadę w niedzielę rano do Batorza, mam dwa wolne miejsca, jak ktoś chętny to dawać znać :-)


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - mariox - 27-02-2011

No to pojeździliśmy. Było nas czworo - Magda, Ula, MichałB i ja. Pogoda była piękna, warunki na stoku bardzo dobre, do tego żadnych kolejek do wyciągu (co jeśli chodzi o niedziele jest rzadkim zjawiskiem). Ula w sumie po raz pierwszy miała do czynienia z poważniejszym jeżdżeniem - postanowiliśmy nie tracić czasu na nauce na oślej łączce tylko od razu rzuciliśmy ją na głęboką wodę - na główny stok. Po trudnych początkach tak się rozbrykała, że nie można było jej oderwać od stoku - kiedy inni robili sobie przerwę na kawę, Ula jeździła ostro - coraz ostrzej Wink. Chyba nie będzie problemów z namówieniem jej na następny wyjazd.
Michał walczył z deską i z innymi użytkownikami stoku :mrgreen: . Polował raz na mnie, raz na Ulę, ale na szczęście nie udało mu się nas trafić :mrgreen:. Ale też się zdrowo rozkręcił - my już się zbieraliśmy do powrotu, a On jeździł i jeździł :mrgreen: . Chyba że się zmęczył - to sobie urządzał posiadówki na samym środku stoku Wink.
Wyszło na to, że tylko my z Magdą jeździliśmy spokojnie i bez szaleństw :-D.
Wyprawa była bardzo udana (trochę nastrój mógł popsuć widok dwóch wypadków, zwłaszcza jeden na Krańcowej wyglądał na wybitnie drastyczny - dawno nie widziałem takiej miazgi z samochodu).
Tak już z góry może by zaplanować podobny wyjazd na następny weekend?
Dołączam fotorelację i częściowo zarejestrowaną trasę ( a co! :mrgreen: )
Dzięki i do następnego razu Wink

EDIT: No tak, pijak to ma jednak szczęście. My się zastanawiamy ile osób zginęło w tym wypadku, a tu masz:


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - michalbrodowski - 27-02-2011

Bardzo się cieszę, że mogłem się z Wami zabrać Smile Taki wyjazd bardzo pomógł mi w mojej nauce jazdy Smile Szkoda tylko, że nauka nie idzie mi tak dobrze jak Uli, która za pierwszym razem ledwo co jechała, a pod koniec prawie wyprzedzała Marioxa Tongue
W końcu udało mi się też wjechać w jakąś Panią, która na mnie bardzo nakrzyczała Sad

Mam nadzieję, że za tydzień też się wybierzemy na stok- może w jakimś większym składzie? Smile Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję.


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - mariox - 27-02-2011

michalbrodowski napisał(a):Szkoda tylko, że nauka nie idzie mi tak dobrze jak Uli
Michał, jesteś wobec siebie zbyt surowy. Według mnie wymiatasz Smile
michalbrodowski napisał(a):Mam nadzieję, że za tydzień też się wybierzemy na stok- może w jakimś większym składzie? Smile
Ja jestem za. Proponuję niedzielę.


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - Wawerka - 27-02-2011

Oj, wszyscy wymiatacie jak starzy wymiatacze, tylko tumany pyłu śniegowego za Wami widać 8-)
A Ula to faktycznie dała czaaaadu Confusedhock: chyba ma jakieś alpejskie geny...
Dzięki bardzo za fajowy wyjazd, nie ma to jak pośmigać sobie na słoneczku w miłym towarzystwie
A propos popasu, niestety nie jestem w stanie się oprzeć hotdogom z Orlenu :-P
Też jestem za następną niedzielą
Tylko dokąd tym razem
I kto jeszcze chętny? :-)


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - mariox - 27-02-2011

Wypadałoby tym razem dla odmiany do Chrzanowa, ale jak wiadomo, tam największy tłok. Jak się zbierze odpowiednia grupa ludzi, to urządzimy głosowanie Smile.


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - baja - 28-02-2011

Padłam z nadmiaru radochy i zmęczenia.. w końcu udało się tu doczołgać coby podziękować.
Dzięki ekipo mono- i bideskowa za pyszną zabawę, towarzystwo, transport,
Magdo, Michale - za namowę na wyjazd, Mariuszu - za instrukcję obsługi desek, zagrzewanie do walki na stoku. Za pochwały też dziękuję, tak to się chyba dziś trafiło szczęście początkującego..
Do następnego białego szaleństwa Smile


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - elhm - 28-02-2011

Chętnie wybiorę się z wami następnym razem. W Chrzanowie ostatnio (tydzień temu) wielkich kolejek nie było, a góra chyba większa niż Batorz. Jakby co, to mogę pojechać w czwartek/piątk/sobotę.


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - haladinho - 28-02-2011

...