Forum Rowerowy Lublin
Kącik narciarsko-snowboardowy - Wersja do druku

+- Forum Rowerowy Lublin (https://forum.rowerowylublin.org)
+-- Dział: Hyde Park (https://forum.rowerowylublin.org/forum-71.html)
+--- Dział: Dział o wszystkim, tylko nie o rowerach ;) (https://forum.rowerowylublin.org/forum-30.html)
+---- Dział: Inne sporty - ustawki (https://forum.rowerowylublin.org/forum-53.html)
+---- Wątek: Kącik narciarsko-snowboardowy (/thread-873.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - Iron79 - 13-01-2013

Aga84 prawdopodobnie z Jozim będziemy też na tygodniu jechać , także nic straconego ;-) . Do ustalenia jest fakt tylko czy będziemy jechać na wieczór , wyjazd ok 15-16 czy bierzemy urlopy i wtedy za dnia (w moim przypadku to bliżej czwartku możliwe). Wieczorny wypad to praktycznie możliwy każdego dnia. Także jak coś ustalę z Jozim to odpowidnio wcześniej dam znać na forum , to może uda nam się zorganizować taki dzień i godzinę by i Tobie pasowało , a może i ktoś jeszcze się skusi i pojedziemy większą ekipą.


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - mraugorzata - 13-01-2013

Jakby gdzieś coś za tydzień to dawajcie znać, bo musiałabym spędzić parę godzin w piwnicy, żeby deski wyciągnąć :-D


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - rafal - 13-01-2013

Mieliście wymarzona pogodę chłopaki :-)

We wtorek o 8 ruszam na Chrzanów. Jest jedno miejsce wolne w aucie. Wypad na czas karnetu 4h. Powrót w granicach 14.
Jesli ktoś jest chętny to zapraszam.


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - Tom - 14-01-2013

Z tym czwartkiem to by było nie głupie, bo mam okienko w pracy 12-16, ewentualnie piątek popołudniowy, bo tam mi się chyba coś urwie. Będę się odzywał, bo już ma taką chcicę na deskę, że ho ho ;-) cały rok czekania...

[Edytka]

A może też dodatkowo, nawiązując do starych dobrych czasów RL... wspólna jazda na jabłuszkach któregoś pięknego dnia/wieczoru w wąwozie na LSM? Hę?


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - Aga84 - 14-01-2013

oooo ja na jazdę na jabłuszkach jak najbardziej się piszę :-D dajcie znać kiedy będziecie jechać na te narty mi jutro nie pasuje, w czwartek ok ale ok. 14 muszę być w Lublinie a piątek ok :->


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - Iron79 - 14-01-2013

Wyjazd do Chrzanowa planowany jest w najbliższy czwartek.

Jak uda mi się wziąć urlop to jedziemy za dnia (raczej na 100% się uda, ale chcę nic obiecywać) - godzina wyjazdu do ustalenia,
lub druga opcja to wieczorny wyjazd koło 15-16 z LBN (gdyby nie wypaliła pierwsza)

Decyzja co do godziny i opcji wyjazdu będzie podjęta jutro wieczorem.

Autko mam małe (Punto). Uchwyt dachowy szeroki przyjmie 4 deski (zwykłe, nie Wide) lub kombinacje 2 deski, i ze 3 pary nart ..

Ze mną jedzie Jozi także jest miejsce dla max 2 osób , ewentualnie coś będziemy upychać , jak by były konflikty uchwyt-a-sprzęt do środka. Do tej pory woziłem tylko max dwie deski .. :-)

aha i max czas jazdy tyle ile karnet czyli 4h z bonusem

Jeśli ktoś chętny to zapraszam.

ps. wstępnie zainteresowana jest Aga84 i TOM, także dajce znać czy pasuje ta opcja wyjazdu za dnia (bo na tą się nastawiamy)


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - Tom - 15-01-2013

Iron79 ja w czwartek na pewno nie dam rady, próbuję coś kombinować z piątkiem, zobaczę jeszcze jak to będzie...


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - mariox - 15-01-2013

A w sobotę lub niedzielę ktoś się wybiera? Bo ja bym wreszcie narty zza szafy wyciągnął...
Jakby co, służę transporterem.


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - Iron79 - 15-01-2013

mariox napisał(a):A w sobotę lub niedzielę ktoś się wybiera? Bo ja bym wreszcie narty zza szafy wyciągnął...
Jakby co, służę transporterem.

Ja jak tylko nie połamię się w czwartek to jestem chętny ;-) , może i bym zabrał swoją dziewczynę (jak nie będziej "focha" ), jeśli miałbyś miejsce dla dwóch osób/desek.

chyba z dwojga złego w sobotę chyba lepiej, w niedziele na kamerkach źle to wyglądało


Re: Kącik narciarsko-snowboardowy - Aga84 - 15-01-2013

niestety czwartek odpada muszę być w domu, bardziej odpowiada mi piątek lub sobota, niedziela też :->