Judaas   07-01-2020, 18:28
#9
Szczerze mówiąc Radzik mi qmpel rowerowy ani przyjaciel ale to co tu się wyrabia to jakiś żart ze zdrowego rozsądku. Z tego co zrozumiałem Radzik dostał bana bo ktoś się poczuł urażony chociaż nie użył słów wulgarnych a jedynie pewnego rodzaju mało poważnej przenośni. Jednocześnie chciałbym zauważyć, że cytowany w dyskusji punkt regulaminu forum jest tak ogólny, że możemy podciągnąć pod to każdą wypowiedź. W dodatku bany są rozdawane arbitralnie a nad odwolaniami nikt się nie pochyla. To knebel na wolność słowa bo jak tu dyskutować gdy ktoś poczuje się urażony. Np. razi mnie to, Norbi do Radzika odnosi się w sposób, moim zdaniem, arogancki. Toż to powód do bana jak nic. Wracając do sprawy. Jeżeli Małgorzata poczuła się dotknięta powinna sprawę wyjaśnić. Nie zrobiła tego a że Norbi "obserwuje" Radzika to wlepil mu bana. Przepraszam ale czy to nie jest nękanie? Każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi. Radzik swoimi wypowiedziami może prowokować ale nigdy nie obraża, chyba że ktoś ma skórę płatka śniegu i brak dystansu do siebie. Pozdrawiam towarzystwo. Peace ?
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.