BADEVIL   12-05-2010, 19:19
#1
Witam

Już od jakiegoś czasu zbieram się do opisania postawy wymienionych w tytule sklepu i serwisu Cyklo.

Zaczęło się od zakupu roweru na Braci Wieniawskich (Author Traction Disc) tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń, jednak co do obsługi serwisowej przy tym sklepie mam już małe ale …

Wybrałem się na pierwszą regulację Pan z serwisu (ten starszy) zaczął marudzić, że rower jest brudny itd., sprzęt u mnie nie stoi i nie przyglądam się na niego tylko jeżdżę. Fakt rower był zakurzony ale nie zabłocony to chyba normalne skoro wchodzę z ulicy wracając po drodze z pracy na okazyjną regulację.
Rower miał przejechane już w 1 tygodniu parę setek a że producent dał łańcuch jaki dał praktycznie był już do wymiany. Zaczęło się straszenie utratą gwarancji itd. Byłem deko w szoku no ale posłuchałem sobie to co miałem wysłuchać na szczęście regulacji dokonano.

Pojawiłem się w serwisie znowu za parę dni ponieważ skrzypiała przednia korba, znowu powstał problem bo to wina zużytego łańcucha przez moja niekompetentną jazdę i to na pewno on skrzypi. Rower musiał zostać na parę dni ponieważ Panowie nie byli wstanie znaleźć przyczyny, przy odbiorze okazało się że jakimś cudem udało się im wyeliminować problem.

Znowu doszło do kłótni i to był ostatni raz kiedy skorzystałem z usług serwisu Cyklo na Braci Wieniawskich.

Jedynie co skutecznie i sprawnie udaje się Panom z tego serwisu to straszenie Klienta.

Pozdrawiam
Artur vel BADEVIL

Edit:// Zmiana tytułu tematu
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.