Jurek S   19-07-2010, 22:26
Miesiąc temu mówiłem, że musi wydarzyć się cud (z moim zdrowiem :-( ) , żebym pojechał na tę pielgrzymkę. I chyba się wydarzył :-D , byłem, przejechałem i szczęśliwie wróciłem. W moim odczuciu zagrało wszystko: skład (zawsze otwarty na każdego), trasa, przygotowanie organizacyjne pielgrzymki i nawet piekielna ;-) pogoda nas nie powaliła. W jakiś sposób każdy wnosił swój niepowtarzalny wkład w bardzo dobry klimat tego wyjazdu. Mimo, że jechaliśmy podzieleni czasem na kilka grup to zawsze się znajdowaliśmy. Najczęściej hardcory czekały na nas sprawdzając jak sobie radzimy. Udało nam się nadać temu wyjazdowi rzeczywiśćie charakter pielgrzymkowy, który nie kolidował z tym wymiarem turystyczno-rekreacyjnym. Na drugim noclegu ks. Piotr zafundował nam interaktywną konferencję na temat osobistego doświadczenia spotkania Pana Jezusa w naszym życiu. Było to przeprowadzone w prawdziwej wolności i chyba była taka potrzeba bo w mniejszym gronie kontynuowaliśmy temat w tym klimacie na postoju we Włoszczowej.
Wszystkim bardzo Wielkie Dzięki :mrgreen: za obecność.
Na zdjęcia i opis trasy jeszcze przyjdzie czas. :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.