Kuba   04-04-2011, 21:55
#9
Michał ma rację w Świdniku jest tylko jeden sklep/serwis. Był kiedyś Wilex czy coś takiego ale już nie funkcjonuje. Po części dlatego że po drugiej stronie ulicy był starszy Wiking, a po części że to był słaby sklep i serwis. Wiking dobry też nie jest (w moim mniemaniu zdzierają nawet na częściach z "dobrych sklepów rowerowych" które mają podane ceny sugerowane) no ale innej opcji nie ma. Jak by coś siadło po wschodniej stronie Świdnika (koło Kauflandu) zawsze się można ze mną kontaktować. Narzędzi trochę mam. Jakieś łatki, pin do łańcucha, nyple czy szprychy w zapasie też są. Nawet pompka do amortyzatorów. I łatwo trafić.

Kiedyś spotkałem gościa który miał plan coś nowego otwierać z kumplami ale nie zauważyłem żeby coś powstało. Ja też myślałem nad tym ale nie ma funduszy żeby zacząć. Może jak z kumplem uda się pokrewny biznes uruchomić w wakacje to się kiedyś rozwinie w jakiś porządny sklep/serwis. A tymczasem zostaje Wiking.

Bardziej na wschód... i trochę na północ od Świdnika w Mełgwi widziałem sklep rowerowy
O TU ... Ale nie wiem czy funkcjonuje bo w tym sezonie jeszcze tam nie jechałem.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.