Jurek S   11-11-2011, 20:56
#21
mariox napisał(a):Jak napisałem wcześniej, organizatorzy marszu powinni zapewnić sobie wewnętrzne służby porządkowe, które nie dopuściłyby do uczestnictwa w marszu osób niepożądanych. Jako przykład podam Przystanek Woodstock (zaraz dostanę opieprz od Jurka za przytoczenie tego przykładu), gdzie spora grupa wolontariuszy pilnuje porządku i dzięki temu nie ma żadnych zadym. Podczas następnego marszu organizator powinien o tym pomyśleć.
A tak w ogóle to moim zdaniem sprawa jest prosta. Jest zapis wideo, można pociągnąć do odpowiedzialności sprawców. Ponadto, niektórzy z zadymiarzy mieli zasłonięte twarze kominiarkami (w kolorach pewnego znanego warszawskiego klubu sportowego), a zasłanianie twarzy na takich imprezach jest zabronione. Policja powinna więc ich wyciągać z tłumu i nakładać sankcje. Ale Policjanci też się pewnie bali.
Czyli jak zwykle wszystko na opak, bo nikt tradycyjnie nie robi tego, co powinien.

Mariuszu akurat zgadzam się z Tobą prawie na 100% To prawie odnosi się tylko do tego, że nikt nie organizuje kontra Przystanek Woodstock bo na pewno nie jest nim Przystanek Jezus :-D
Dzisiaj Prezydent powiedział mądre słowa: "Nie dyktujmy innym, jak mają kochać Polskę." Dlaczego więc nazywa się mnie nacjonalistą gdy chcę także poprzez udział w takim marszu zamanifestować swoje przywiązanie do Ojczyzny?
Nie mówimy oczywiście o zachowaniach chuligańskich, które powinny być ścigane z całą surowością.
I drugie mądre słowa jakie dzisiaj usłyszałem
- Patriotyzm w czasie pokoju najpełniej wyraża się przez pracę podejmowaną na rzecz dobra wspólnego, któremu na imię Polska. Ten, kto solidnie wypełnia obowiązki wynikające z powołania i zawodu, kto jest uczciwy, kto zabiega o dobre imię kraju – zasługuje na miano patrioty – mówił w homilii bp Guzdek.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.