KermitOZ   01-08-2009, 21:33
#29
Brawo Yorki, i to jest odpowiednie podejście Smile


No to na razie mamy 15+2 chętnych:

Na 400:
1. KermitOZ
2. PrażonyRabarbar
3. 73Wojtek
4. Michal
5. michalbrodowski
6. Zwirek
7. Bart
8. Kola
9. Paul67
10. msz
11. Agnieszek
12. Kuczy (XC?)
13. Mariusz-Neways (kolano?)
14. Diablo
15. Yorki

Na 200:
1. Perez
2. Monika - uprzedzam Was, że takie maratony wciągają i jeśli przejedziecie 200km to trudno wam będzie odpuścić i nie jechać dalej, wiem coś o tym Big Grin

A co z resztą? Jak ktoś jest poważnie zainteresowany, a nie ma go na tej liście to się tutaj wpisujcie Smile Widzę, że niektórzy już się ostro szykują Big Grin

Proszę także o wiadomość na PRIV od tych, którzy są na liście i są zdecydowani jechać, ale tak naprawdę poważnie zdecydowani. Nie chcę żeby było tak, że najpierw zadeklaruje się bankowo 15 osób, a potem się okaże, że zostało nas 5. Kto nie jest pewien oczywiście może jechać, ale póki co niech się wstrzyma z deklaracjami.

Postaram się w najbliższym czasie wrzucić wstępną propozycję mapki.

Co do auta technicznego to ja to widzę tak:
- jeśli będzie nas 10 osób to po te 26zł można się złożyć i odpadnie większość logistyki związanej z jedzeniem. Zatrzymalibyśmy się wtedy tylko na 1-2 ciepłe posiłki, a resztę jedzenia i picia kupilibyśmy przed startem i wieźlibyśmy w aucie Smile Można by tam też zostawić jakąś bluzę czy coś takeigo Smile

Co do nocnej jazdy to rzeczywiście: warto urządzić jakiś dłuższy Nocny Patrol. Mi najbardziej pasuję po 16 sierpnia i to najlepiej na tygodniu (np. wtorek, 18 sierpnia). Ale możecie się przecież dogadać i zorganizować taką jazdę beze mnie Smile Myślę, że dobrze byłoby zacząć póki jeszcze jest widno, żeby wejść w tę nocną jazdę tak jak to będzie na maratonie, czyli to przejście z dnia w noc zaliczyć. Czyli proponuję start o 20 i jazdę ok 4-5h, oczywiście poza miastem i po szosie Smile

To może być najbardziej niezapomniana i spektakularna wycieczka w historii tego forum Big Grin Do odważnych świat należy! Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.