Który termin jest lepszy?Ankieta:
3 czerwca
0 (0%)
8 lipca
0 (0%)
Razem 0 głosów 0%
kubar   28-03-2012, 14:53
#12
MindEx napisał(a):z tymi terminami to jest tak, że nie ma co patrzeć na inne imprezy w tym samym dniu.
właściwie w każdy weekend w roku COŚ TAM jest gdzieś w kraju. i możesz zrobić zawody sportowe w terminie, w którym nie będzie akurat pikniku rowerowego, ale wypadnie tak, że wtedy będzie jakiś mecz, święto kościelne, darmowy koncert w mieście, dożynki, spotkanie kolekcjonerów starych odkurzaczy albo cokolwiek.

dlatego ZAWSZE narażamy się na to, że frekwencja może nie dopisać. ja sam na przykład praktycznie na większość weekendów w tym roku mam po dwa lub więcej wydarzeń i muszę wybierać to ważniejsze. i przyznaję, że wielokrotnie w z wydarzeniami "rowerowymi" wygrywają inne.

i na przykład we wszystkich 3 proponowanych wyżej terminach nie będzie mnie w Lublinie.

wracając do FC - lepiej zrobić wtedy, kiedy w okolicy nie ma żadnego innego WYŚCIGU. Większe szanse na to, że będzie więcej zawodników.

pzdr.

okej to wracając do pytania:

3 czerwca odpada bo jest wyścig
8 lipca - bo jest piknik
7 lipca ? co wy na to ?

zależy mi na maksymalnej frekwencji dlatego temat jest jeszcze otwarty!
utworzyłem temat po to żeby każdy spojrzał w swój kalendarz rowerowy(!) i ocenił, który termin pod tym względem ma opcje największego powodzenia?

www.RajchelArt.pl - Fotografia & Film - ślubna, reklamowa, sportowa
www.RGarage.pl - Sklep Motoryzacyjny - części, opony, felgi, części MOTOcyklowe, diagnostyka komputerowa samochodów
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.