doman18   10-09-2012, 15:46
#15
Ponieważ dzisiaj rano kończyła się aukcja z tym krosem na LXach wczroaj zalogowałem się na allegro i już chciałem go kupić. Nie chciało mi się czekać na jakąś okazje czy lepszy sprzęt bo po prostu potrzebuje drugiego roweru. Ale coś mnie tknęło i zadzwoniłem do Pawła i jak się okazało ma dla mnie rower! Byłem dzisiaj u niego i jest to Ghost EB Special. Nazwa niewiele mi mówi ale bez zbędnych ceregieli pozwolę sobie przedstawić specyfikację która wyjaśnia wszystko. Zamieszczam jedno zdjęcie real, bo reszta trochę nie wyszła i naprawdę nie warto wrzucać.

ZDJĘCIE

Rama: 19' Aluminium 7005
Widelec Suntour XCM
Przerzutka przód/tył: Deore
Korba: Deore (rozbieralna)
KasetaBig Grineore
Manetki: Deore Dual Control
Hamulce przód/tył: Deore
Piasty: Deore
Obręcze: jakieś MAVICi
Opony: jakieś Shwalbe gładkie 26' (jeszcze są na nich cycki Tongue)
Kierownica, mostek, sztyca: GID
Siodełko: Selle Royal Viper

Ponadto są jeszcze jakieś błotniki i pedały do tego a gripy są zmienione na wygodniejsze. Paweł mówił coś niby o szprychach że ponoć jakieś szwajcarskie czy coś. Mówł też że musi mu zrobić generalny przegląd, profilaktycznie ponasmarowywać, wymienić starte klocki i wszystko wyregulować. Całość zamknie się w cenie 1200zł. Myślę że jak na tej klasy rowerek oraz biorąc pod uwagę solidność roboty Pawła to naprawdę dobra cena. Co prawda do pełni szczęścia brakuje blokady skoku w widelcu ale przynajmniej to nie jest XCT.

Więcej fotek zrobię już po odbiorze, aparatem jak ktoś tam będzie ciekaw co to za sprzęt. Ewentualnie szukajcie go w necie.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.