Judaas   06-12-2012, 10:32
#6
Jeżeli chodzi o trudność to z tego co słyszałem Rychlebskie Ścieżki są bardziej wymagające. Singletrack ma całkowitą długość ok 61 km i ścieżki w 4 klasach trudności: zielona, niebieska, czerwona i czarna gdzie zielona jest najmniej a czarna najbardziej wymagająca. Tracki (tak czytałem) obecnie są już dobrze oznaczone wraz z kierunkiem jazdy gdyż Singletrack ze względu na bezpieczeństwo pokonuje się w ściśle określonym przez organizatorów kierunku. Na miejscu jest bikecentre czyli miejscówa gdzie można umyć, naprawić i przetestować rower są również prysznice, bar, sklep rowerowy i pole namiotowe. Do dyspozycji jest również pumptrack gdzie można rozgrzać się i potrenować. Wjazd na scieżki nie kosztuje na dzień dzisiejszy nic a co do pola namiotowego, jak ktoś reflektuje, to mogę się popytać czy są jakieś opłaty. Ścieżki wychodzą za polską granica więc możemy kimać i u nas ale wszyscy polecają rozpoczynanie trasy z bikecentre. Z tego co czytałem to kwater jest sporo i coś znajdziemy w rozsądnych pieniądzach. Wysokość kosztów to jak pisał Maciek. Myślę, że termin jesteśmy w stanie dograć tak by większości pasowało na dzień dzisiejszy rzuciłem pomysł i cieszę się, że są zainteresowaniSmile W tym roku biorąc 3 dni wolnego mamy tydzień albo 1 dzień (czwartek) na początku maja mamy 3 dni. Pod koniec maja mamy Boże Ciało, które wypada w czwartek Smile Wiemy już, że Michałowi pasuje druga połowa. Jakieś propozycje? Myślę, że wyjazd w te tereny to 3- 4 dni to max.
@michalbrodowski - pewnie że będę trenował po to chcę jechać bo bez bicia przyznaje, że bakcyla złapałemSmile więc możemy też uderzyć na Rychlebskie Ścieżki;P A kolejny wypad na Beskid Żywiecki @_@
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.