mamut77   07-09-2009, 20:11
#14
Jako że jestem ciekawski i wszędzie nos wsadzę, wsadziłem i w tą sprawę :-P . Wymieniłem z gościem korespondencję, w efekcie czego otrzymałem coś takiego:
Cytat:Witam Rowerek jest nie kradziony dostał moj mlodszy brat na komunie ale jest na niego wielki i ja sobie na nim jeżdzilem i zbliża śie zima i go nie poczeboje papiery są tylko musialbym ich bardzo dokładnie poszukać stan idealny tego rowerku
Co ciekawe ani słowem nie wspomniałem, że rower może być kradziony. Zapytałem tylko o papiery... 8-) .
Zauważcie, że poziom ortografii i interpunkcji gość prezentuje dokładnie taki sam jak Holendernha. Użył też dokładnie tych samych zdjęć, w tej samej kolejności, tyle że rozdzielczość zmienił. Ciekawy jest też przedmiot, jaki ostatnio sprzedawał ten holendernh - ipod za 91 zeta bez jakichś części.

Widzę, że ciekawe rowery kupuje się teraz na komunię. I że dzieci strasznie szybko rosną :lol:. Poza tym mi się zdaje, czy gość pisze tak o rowerze, który teoretycznie właśnie kupił od tego Holendernh?
Jeszcze spróbuję wyciągnąć od niego numery ramy wraz ze zdjęciami. Chyba że komuś się już udało...
Aha, obydwa konta nie mają pełnej aktywacji.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.