Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rajd Caritas
#1
[Obrazek: Ulotka%2BBieg%2Bi%2Brajd.jpg]

Drodzy Rowerzyści!

Zapraszamy Was do udziału w pierwszym w historii Lublina sponsorowanym Rajdzie Rowerowym. Jest to inicjatywa organizowana przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej w ramach kampanii Bieg Caritas. Impreza odbędzie się 21 września na znanej Wam zapewne ścieżce rowerowej wokół Zalewu Zemborzyckiego – długość trasy to 12 km. Początek Rajdu zaplanowany został na godz. 13:30.

Aby wziąć udział wystarczy wejść na www.biegcaritas.pl i zarejestrować się jako zawodnik, a następnie podjąć wyzwanie poszukiwania sponsorów (osób, które przekażą darowiznę na Fundusz Caritas Dzieciom). Jeden przejazd to pięć odcinków, z których każdy wart jest odpowiednio 30 zł – biały, 100 zł – srebrny, 200 zł – złoty (sami decydujecie o kolorze).

Już teraz dziękuję, że wspólnie możemy dbać o przyszłość najmłodszych podopiecznych Caritas

W razie jakichkolwiek pytań służę informacją Smile

Maria Owczarz
668-770-795
<!-- e --><a href="mailto:m.owczarz@caritas.pl">m.owczarz@caritas.pl</a><!-- e -->


Zapraszam wszystkich do udziału w tym wydarzeniu. Mogą wziąć w nim udział także osoby z poza Lublina lub nie mogące akurat w tym dniu być fizycznie na biegu poprzez tzw sponsoring zawodnika Oczywiście nie chodzi o to, że jakiekolwiek pieniądze idą do niego tylko poprzez wskazanie na niego zasilają charytatywną działalność Caritas. Ja już się zarejestrowałem jako zawodnik w rajdzie rowerowym i bardzo proszę o wsparcie. Zarejestrowałem się bardzo skromnie :-> bo jako biały gdzie najniższa wpłata wynosi 30zł. Na tej stronie https://biegcaritas.pl/lista-zawodnikow/ przechodząc do "Lublin, rajd rowerowy, 21 września 2014", odnajdując moją skromną osobę można zostać sponsorem. Oczywiście też w każdym innym miejscu gdzie jest przy nazwiskach aktywny link "zostań sponsorem"
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości