arta   01-10-2014, 16:12
#1
Hej, proszę o poradę Smile (tak, tak, rowerową - wreszcie coś na temat z mojej strony ;P). Miałam się pytać na ostatniej ustawce, ale nie dotarłam ;P

Ale do rzeczy: po Dylach strasznie mi się spodobały tereny i zamierzam sobie kupić jakieś bardziej „terenowe” opony, żeby sobie wymieniać właśnie na takie wypady. Było tu na forum trochę pytań o opony ale raczej, z tego co znalazłam, to o te bardziej „uniwersalne” a ja właśnie mam takie uniwersalne, które okazały się w Dylach właśnie takie „do wszystkiego czyli do niczego” ;P (np. strasznie się ślizgałam - to cud, że nie zaliczyłam żadnej kałuży Wink ) Są spoko na jeżdżenie tutaj w okolicach, gdzie trochę szosy, trochę lasu, ale już nie na typowo terenowe wypady. Więc interesowałoby mnie pewnie coś szerszego i o grubszym bieżniku (tak mi się przynajmniej wydaje, bo się nie znam ;P). Na pewno 28 cali, bo takie mam koła Smile

Te opony, które dostałam razem z rowerem to Schwalbe Marathon 28x1.75. Wiem, że nie będę mogła wymienić na zbyt grube, bo nie będą pasowały do obręczy, ale trochę grubsze by się pewnie przydały.

Doradzicie mi coś?
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.