KermitOZ   07-05-2015, 20:39
#1
Hej

Rano dostałem informację od jednej z organizatorek Maratonu, a przy okazji naszej Forumowiczki Wink Chodzi o konkurs na najlepiej kibicującą grupę na trasie maratonu. Grup będzie pięć i będą reprezentowały różne organizacje. Dzięki show jaki zrobili ludzie od nas na trzeciej dyszce do maratonu dostaliśmy propozycję żeby wziąć udział w tej zabawie-konkursie. Oczywiście propozycję od razu przyjąłem. Dla najlepszej grupy jest bon na zakupy za 2k zł. Za drugie miejsce jest 1,5k, a za trzecie 1k. Myślę, że warto się postarać o tę kasę i przeznaczyć ją na podreperowanie budżetu naszej organizacji. Stąd prośba do wszystkich, zwłaszcza Stowarzyszonych: POMOŻECIE? Big Grin

Można się przebrać, wziąć peruki, jakieś dziwne stroje, transparenty, oczywiście banner RL, tubę, może jakiś bęben, może jakieś inne instrumenty, jeśli ktoś potrafi obsługiwać Wink Można pomalować twarze itd. Na przygotowanie oprawy też dostaniemy jakąś kasę, więc pewnie nie trzeba będzie dokładać Smile Nieznane jest jeszcze miejsce, prosiłem o Racławickie, żeby było gdzieś w miarę blisko mety, ale czy będziemy tam czy gdzie indziej to się jeszcze okaże Smile Proszę o deklaracje uczestnictwa i namawianie znajomych na wspólną bądź co bądź zabawę Smile

Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.