grzegorz_   29-10-2009, 23:24
#97
branio napisał(a):Moim zdaniem powinniśmy pójść pierwszą drogą, niektórzy mogą się niepotrzebnie zrazić do rywalizacji a nie zarazić. Nie znam tak dobrze okolic Lublina, żeby wskazać paluchem jakieś trasy, ale to, czego bym szukał to jakieś leśne żużlówki, szutrówki, tzw. drogi pożarowe. Nie są wymagające technicznie, wręcz przeciwnie. Ale na takiej drodze już można porównać swój czas przejazdu z innymi, dobrze się bawić bez większego ryzyka. Więcej też pewnie byłoby chętnych na taką "ustawkę".

To racja, że moje podejście odbiega od idei zaproponowanej przez Grześka i nie jest tak wspaniałomyślnie nastawione na jak nawiększą liczbę uczestników ani na maksymalne bezpieczeństwo, jednak nie wyklucza nikogo a dodatkowo daje możliwość sprawdzenia się na "prawdziwym wyścigu", a to gwarantuję bez wątpienia dużą ilość wrażeń a co za tym idzie dobrą zabawę. Zaproponowałem takie rozwiązanie ponieważ temat ucichł, a według mnie lepiej zrobić cokolwiek niż siedzieć w domu i czekać na warunki optymalne dla wszystkich. Moja koncepcja zakładała zaangażowanie ludzi z poza forum, którzy ścigają się w naszym województwie, żeby zrobić z tego normalny wyścig. Jeśli nikomu to nie odpowiada to trudno.
Co do zrażania i zarażania. To powiedz Braniu czy bardziej satysfakcjonują Cię starty w miarę bezpiecznych wyścigach po płaskim najczęściej piaszczystym terenie gdzie nic (pod względem technicznym) się nie dzieje, czy bardziej ryzykowne górskie starty z niebezpiecznymi zjazdami i mnóstwem utrudnień typu przejazd przez strumyk ?
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.