JuraS   07-08-2016, 13:16
#28
(05-08-2016, 19:35)Ex Driver napisał(a): Jakieś identyfikatory  do wjazdu na teren Punktu są przewidziane ?  Bo niby skąd Organizator ma wiedzieć  kto jest kto ?
Najlepszym identyfikatorem jest strój Rowerowego Lublina ,stanowiący zarazem najlepszą reklamę dla stowarzyszenia ! Smile
Są decyzje i mogę jechać raniutko ,w poniedziałek . Smile Norbercie ,czy zabierzesz mnie ,razem z rowerem ? Po zakończeniu pracy na punkcie zamienisz mnie na Leszka z rowerem ,albowiem mam zamiar ,po noclegu w okolicach Rzeszowa ,wracać na kołach.

Usystematyzujmy więc :
Niedziela do 20 -21 : 1.Yanq 2.Martiqa 3.Rado 4.radzik
                                                                                                                                                                   
                                                                                                          
Noc z niedzieli na poniedziałek 20 -7 ? : 1.Lech  2...... 3..........
                                                                                                                                                                                
  Poniedziałek od 7 -do zamknięcia punktu: 1.Noorbi 2.Damian 3. JuraS   4.Lech                                                                                                                                                                                                                                                                    Brakuje więc przynajmniej jednej osoby ,a najlepiej gdyby zgłosiły się dwie. Wtedy każdy mógłby się zdrzemnąć. Rolleyes
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-08-2016, 13:31 przez JuraS.

Pozdrawiam,
Jurek
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.