mariox   27-01-2018, 22:44
#42
Kod:
"Bart? Zatarłeś się? / Jedź szybciej, bo mi zimno" - najlepsi kibicie, najlepszy doping [img]http://forum.rowerowylublin.org/images/smilies/smile.png[/img] 

Zapomniałeś jeszcze dodać moje: "Ale się trzepiesz, Bart". Dotarłem na Twoje przedostanie okrążenie Wink

Kurcze, z tym dokręcaniem to możecie się śmiać, ale poleciałem jedno kółko na lodowisku za dużo. Ale co tam, ukończyłem, załapałem się w setce, więc nie narzekam. Ale gdybym zrobił jedno kółko więcej na rowerze, też chyba nie byłbym ostatni...
Bieganie poszło nie za bardzo, dużo straciłem na łyżwach (zwłaszcza przy zakładaniu i zdejmowaniu, o bonusowym kółku nie wspomnę), za to na rowerze udało mi się kilku gorszych ode mnie trzepaków wyprzedzić, więc nie było najgorzej.
Szóste miejsce zespołu to niezły wyczyn, gratulacje dla Was, jak i dla Wszystkich, którym się chciało przyjechać i ukończyć.
Na starcie indywidualnym spotkałem załogę z Chełma, z Wieśkiem w składzie. Chcieli zrobić akcję "Chełm zasłania Lublin", ale się nie dałem, więc na fotkach będziemy razem.
To co? Za rok lecimy? Wink. Jak trzeba będzie, namówię znów Jolę na udział (zresztą, Jola pochodzi z Lublina, więc nie wypada Jej odmówić) Wink.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2018, 22:49 przez mariox.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.