Piotr Owczarz   10-03-2019, 13:56
#36
Witam . Sprawdziłem w sobotę końcowy odcinek maratonu (200 km) od 174 km do końca Wszystko jest okey trasa urozmaicona ciekawa poza jednym (ewentualnie dwoma odcinkami):
Pierwszy podstawowy [notabene jest niezgodny z zapisem regulaminu paragraf IV pkt 5 "Trasy Maratonu zostanie wytyczone po drogach asfaltowych"] Chodzi mi o odcinek od 195,2 km do 197,2 km czyli ulice Orzechowa Palmowa Wrzosowa i Trześniowska do Jaworowej. Jest to odcinek nie asfaltowy tylko żwirowo kamienisty z usianymi dziurami jak w serze szwajcarskim (gorszy niż najsłabsza część Dworcowej w Świdniku) Poza tym nie oświetlony czyli biorąc pod uwagę iż jest to ostatnia faza maratonu spora część może wracać tamtędy po zmroku i nie dość że z dziurami i kamieniami to nawet z lampką może być po prostu niebezpiecznie Sam skręt w Orzechową jest usytuowany na ostrym zakręcie z Dożynkową co samo w sobie stanowi zagrożenie drogowe Według mnie dla osób na cieńszych oponach będzie to po prostu bardzo trudny odcinek terenowy co chyba jest wątpliwą atrakcją Dlatego według mnie lepiej wydłużyć o 900 m lub 1500 i albo puścić ludzi Strzembosza i Walecznych albo po prostu Dożynkową i Spółdzielczości .
Drugi odcinek to już sama końcówka czyli 208,3 km lepiej wg mnie skręcić w nową ścieżkę rowerową która sama "zaprasza" na 208 km czyli do Parczewskiej niż chodnikową i żwirową Rąblowską ...
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.