damian.s   10-06-2016, 21:33
#1
Nie żeby mi coś bardzo nie pasowało, ale zauważyłem kilka drobiazgów dotyczących nowego forum, które chyba nie do końca działają tak jak powinny. Ale mogę się oczywiście mylić i może to być tylko moje subiektywne odczucie. A zatem:

1. Przeglądanie nieprzeczytanych postów - wchodząc w tą opcję i wybierając jakiś temat wyświetla się nam pierwsza strona tego tematu. W poprzedniej wersji forum po wybraniu tematu wyświetlała się ostatnia nieprzeczytana przez nas strona, co wydaje mi się bardziej logicznym rozwiązaniem - otwieramy temat i czytamy tylko te posty, których nie czytaliśmy wcześniej.

2. Korzystanie z Shoutboxa na urządzeniach mobilnych. Nie wiem jak wygląda to w przypadku smartfonów, tabletów itp, ale w przypadku tradycyjnego telefonu z tradycyjną klawiaturą nie ma możliwości opublikowania wiadomości w SB. Napisać owszem można, ale wysłać w eter już nie. Podejrzewam, że powodem tego jest brak przycisku "Wyślij", tak jak to było w poprzedniej wersji SB. Obecnie przy pisaniu wiadomości na SB mamy informację "Wpisz wiadomość i naciśnij ENTER", na komputerze oczywiście nie ma z tym problemu, ale na tradycyjnym telefonie już tak.

Oczywiście to są drobiazgi i fajnie że forum już działa, ale chciałem zapytać czy da się coś z tymi drobiazgami zrobić? ;-)
Być może ktoś zauważył jeszcze jakieś inne drobiazgi, których ewentualną zmianę warto by rozważyć, oczywiście jeśli możliwości techniczne na to pozwalają.

[Obrazek: button-1421-black.png]
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.