MaciekNP   14-06-2016, 22:17
#7
(10-06-2016, 21:33)damian.s napisał(a): 1. Przeglądanie nieprzeczytanych postów - wchodząc w tą opcję i wybierając jakiś temat wyświetla się nam pierwsza strona tego tematu. W poprzedniej wersji forum po wybraniu tematu wyświetlała się ostatnia nieprzeczytana przez nas strona, co wydaje mi się bardziej logicznym rozwiązaniem - otwieramy temat i czytamy tylko te posty, których nie czytaliśmy wcześniej.
Masz rację, wydaje Ci się.

(10-06-2016, 21:33)damian.s napisał(a): 2. Korzystanie z Shoutboxa na urządzeniach mobilnych. Nie wiem jak wygląda to w przypadku smartfonów, tabletów itp, ale w przypadku tradycyjnego telefonu z tradycyjną klawiaturą nie ma możliwości opublikowania wiadomości w SB. Napisać owszem można, ale wysłać w eter już nie. Podejrzewam, że powodem tego jest brak przycisku "Wyślij", tak jak to było w poprzedniej wersji SB. Obecnie przy pisaniu wiadomości na SB mamy informację "Wpisz wiadomość i naciśnij ENTER", na komputerze oczywiście nie ma z tym problemu, ale na tradycyjnym telefonie już tak.
Nie ma możliwości zapewnienia kompatybilności wstecznej ze wszystkim co było dostępne na rynku.

(11-06-2016, 10:56)arta napisał(a): Można byłoby też pomyśleć nad polskimi podpisami określającymi staż użytkowników.
W końcu jakaś konstruktywna uwaga. A więc mamy 5 poziomów: Świeżak, Młodszy Trzepak, Trzepak, Starszy Trzepak, Kozak. Zadowolona? ;-)

(11-06-2016, 10:56)arta napisał(a): Po co wrzucać na polskie forum angielszczyznę, jak można normalnie po polsku
Niech się dzieci uczą języków. Nigdy nie wiadomo kiedy się mogą przydać.  

(13-06-2016, 16:07)mraugorzata napisał(a): 1. Logowanie.
Moja zmora. Nie mam problemu, żeby zalogować się na komputerze w domu i na telefonie. Natomiast nie mogę się zalogować na tablecie oraz na kompie w pracy. Wpisuję poprawnie nazwę użytkownika i hasło, przerzuca mnie na stronę, gdzie mam się zweryfikować przepisując kod z obrazka. Po przepisaniu- komunikat, że nazwa użytkownika lub hasło są nieprawidłowe. No bez żartów...
Nie chcę nic mówić, ale większość osób nie miała tego problemu... ;-)

(13-06-2016, 16:07)mraugorzata napisał(a): Ktoś gdzieś chlapnie literówkę w haśle i ma czekać?
Zmienić na 15 dni? 

(13-06-2016, 16:07)mraugorzata napisał(a): 4. Działy tematyczne.
W chwili obecnej człowiek wchodzi na forum i widzi np. w "Rekreacyjnie i turystycznie" 2 zakładki: "wycieczki codzienne" oraz "wycieczki jednodniowe", a obok ma "i 6 więcej". Jeśli ktoś zna forum, to będzie wiedział gdzie szukać np. wycieczek długodystansowych, ew. kącika szachowo-saneczkarskiego, ale chyba chodzi o to, żeby forum przyciągało nowych użytkowników i żeby ci nowi widzieli gdzie co jest.
To są bezpodstawne pomówienia!

(13-06-2016, 17:21)damian.s napisał(a): Dodatkowo teraz zauważyłem, że chyba jest jakiś problem z cytowaniem postów. Klikając "Cytuj" możemy zacytować cały post. Aby zacytować fragment postu trzeba ręcznie usuwać część wypowiedzi - w poprzedniej wersji zaznaczałem fragment postu, klikałem "Cytuj" i miałem zacytowany konkretny fragment postu. Dodatkowo teraz po kliknięciu "Cytuj" pojawia się jeszcze taki komunikat: "Zaznaczono 1 lub więcej postów do zacytowania. Zacytuj te posty teraz lub odznacz je." i musimy jeszcze raz klikać "Zacytuj te posty teraz".
Dziwne, u mnie działa.

(14-06-2016, 15:28)AreN napisał(a): Powiem tak, logowanie to jakaś kpina
Szanuję Twoją wizję.

Jeszcze jakieś ciekawe pomysły?

Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.