mariox   15-09-2016, 10:55
No dobra, koniec żartów.
Muszę wpłacić zaliczkę na konto pobytu. Na numer mojego tajnego konta na Kajmanach wpłacamy po 20 zł od osoby. Numer konta jest następujący:

61 1050 1461 1000 0090 7880 2098

W tytule przelewu proszę wpisać "Nick Beskidy". Własny nick. Macieju, Ciebie to też dotyczy Tongue. Chyba, że chcesz wpłacać dwa razy Wink
Mamy do dyspozycji kilka pokoi, częśc z nich to studia, czyli po dwa pokoje na łazienkę, z czego niektóre mają łózka dwuosobowe, a że doliczyłem się dwóch par, to bedzie jak znalazł.
Będzie drewno na ognisko.
Jak nie będzie gości w niedzielę, to można zostawić szmaty do powrotu z jazdy rowerem i wykąpać się przed podróżą (w końcu niedziela, wypadałoby Tongue).
Ponieważ jest nas (póki co) 21 osób, to powinniśmy się wcisnąć w jeden budynek. Ale jakby kogoś nagle naszła chęć, to miejsca powinny się znaleźć w drugim budynku. Tylko trzeba mnie poinformować, a ja zadzwonię i sprawdzę, czy jeszcze nie zajęte.

Pokoiki pożna pooglądać na fotkach w linku poniżej

KLIK

Jeszcze raz rozpiska kosztów pobytu/wyżywienia:

Nocleg - 40 zł za dobę od osoby
śniadanie - 15 zł,
obiadokolacja - 25 zł od osoby,
Nocleg + śniadanie i obiadokolacja - 75 zł odo osoby za dobę.

Tak, że widzicie, jak bierzemy żarcie, to jest bonus. Wolałbym szczerze mówiąc żeby Wszyscy je brali. Ostatnio w Gorcach ktoś wziął jedzenie a wcześniej tego nie zgłosił i był deficyt. Uprzedzam, że nie zamierzam dokładać do interesu.

Czekam na szybkie wpłaty. Ogarnijcie, proszę temat do końca tygodnia bez konieczności przypominania telefonicznie jak przy poprzednich wyjazdach. Jak ktoś nie wpłaci do końca tygodnia - rozumiem że zdecydował o rezygnacji z wyjazdu.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.