Mariobiker   11-06-2017, 23:43
(11-06-2017, 23:17)Ex Driver napisał(a): Mariuszu mimo szczerych chęci widzę że jednak się nie rozumiemy. Nie chodziło mi w mojej wypowiedzi o dystans, a jedynie o zachowanie  --jak sam to określiłeś " ścigantów"  Wyobraż sobie że jeżdżę większe dystanse niż 50 km. I bardzo proszę nie wysyłaj mnie na treningi. Tyle w temacie. Dobranoc.

Doskonale wiesz, że przy takich dystansach nie da się wyeliminować podziału na grupę szybszą i wolniejszą.
Wytłumaczę Ci to na własnym przykładzie: jeśli jechał bym przez cały czas w granicach 30 km/h to na mecie był bym mocno wypluty (a tego nie lubię) natomiast jadąc Twoim tempem też bym się sponiewierał. Trzeba szukać złotego środka (prędkości) dla poszczególnych uczestników wycieczki (co nie jest takie łatwe).
Piszesz, że jeździsz większe dystanse niż 50 km. Gdzie ? Kiedy ? Z kim ? 
Marku miałem okazję kilka razy przejechać z Tobą "parę " kilometrów i wiem jak jeździsz (zwłaszcza gdy zaczynają się górki). Może się na mnie obrazisz ale póki co to się turlasz więc treningi jak najbardziej są wskazane.
Nie chcę dalej drążyć tematu ani robić sobie wrogów ale wkurza mnie jak ktoś chojraczy siedząc przy klawiaturze.

ROWER MA ŁĄCZYĆ NIE DZIELIĆ !!!

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.