Kuba-Pe   22-03-2017, 09:03
#6
Dzięki ludki za Wasze odpowiedzi Smile)

MarekK : Zimą nie jeżdżę więc myślę, że terma + koszulka krótka będzie spoko i tak samo ze spodenkami, Też się zastanawiam nad Convoy S2+ i wiem, że ze wszystkim wyjdzie mi 200 ale mam przynajmniej porządną latarę która podziała długo.
Mario: Tak to prawda, że +35 to najlepiej bez rękawiczek ale jednak na chłodniejsze wieczory lepiej mieć rękawiczki szczególnie, że mi palce marznął i skóra na rękach pęka.
Andriu: Pewien ludek mi kiedyś powiedział, że kup sobie 2 łańcuchy i zmieniaj je co 500km to napęd zachowa się w ładnym stanie, płukanki robić w benzynie ekstrakcyjnej, a smar do smarowania to wezmę na testy eLUBE bo po znajomości mogę mieć go taniocha Smile
Mrozo: Decathlon na pewno odpada bo z pampersa po 2 praniach robi się tektura.. Teraz zastanawiam się nad 4F bo mogę mieć spoko cenę na ich produkty ( rabaty pracownicze )
Rękawiczki długie zastanawiam się nad motocrossowymi letnimi nawet Foxa.. Znajomi jeżdżą na motocrossie i sobie chwalą a grube nie są więc na rower się nadadzą Smile
eLUBE przetestuje bo właśnie osobiście znam Karola ( tego chłopaka o którym piszesz ) i pewnie da mi spoko cenę na smary Smile Karol jest związany z rowerami od małego zresztą jego brat i ojciec i dziewczyna też jeżdżą, a jest zawodnikiem LKKG i lata BMX Racing.. Myślę, że fajnie jest wspierać lokalną firmę i jeżeli produkty są dobre to tylko polecać innym.
Karol sam jeździ na produktach eLUBE i testuje je w ostrych warunkach.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.