Strony (9): 1 2 3 4 5 ... 9   
Rado   02-11-2017, 18:50
#1
Już po raz trzeci z rzędu nasze Stowarzyszenie będzie prowadziło zbiórkę darów w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę http://www.pdpz.pl/ To już jubileuszowa XXV edycja!
Wszelkie formalności związane z rejestracją Sztabu Akcji mają się ku końcowi.
Rok temu zbiórka zakończyła się wielkim sukcesem - ponad 220 kg darów dla potrzebujących dzieci (w 2015 r. było to ok. 100 kg)
Sądzę, że formuła dwudniowej zbiórki (piątek podczas Listopadowej Charytatywnej Masy Krytycznej i niedziela w supermarkecie Stokrotka) się sprawdziła, więc nie będziemy od niej odchodzić.
Oczywiście bez wolontariuszy akcja się nie odbędzie, zatem potrzebujemy pomocy:
- na Masę Krytyczną w piątek 24 listopada (zebranie, zważenie darów i przechowanie ich do niedzieli)
- na zbiórkę w Stokrotce przy ul. Jutrzenki 5 w niedzielę 26 listopada - od godz. 10.00.00 do 15.00 (oczywiście skład wolontariuszy może się wymieniać godzinami "dyżuru" - w zeszłym roku to działało), w zależności ile będziemy mieli chętnych osób, to możemy obstawić więcej niż jedną Stokrotkę Smile
- po niedzielnej zbiórce, należy jeszcze wszystkie dary zważyć i opisać, a w poniedziałek zawieźć wszystko do Magazynu Głównego Akcji (w niedzielę jest zamknięty, przynajmniej było tak rok temu)
Bardzo istotne info: NIE ZBIERAMY PIENIĘDZY! - tylko dary rzeczowe!
Jeśli ktoś jeszcze nie uczestniczył w tego typu wydarzeniu jako wolontariusz, to będzie to idealna okazja by zobaczyć jak jest wiele osób, które bezinteresownie wspierają najbardziej potrzebujących. Polecam!
Z uwagi, że każdy wolontariusz musi zostać oficjalnie zgłoszony przez szefa sztabu, to proszę jak najszybciej (do najbliższej niedzieli) o deklaracje swojego udziału w tym wątku i opisanie w którym dniu i w jakim zakresie oferuje swoją pomoc. Dziękuję.

Lista wolontariuszy:
1. Noorbi
2. mraugorzata
3. damian.s
4. Mariobiker
5. mariox
6. sobol
7. Lech
8. Paweoo
9. Katka
10. Marecky
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2017, 17:54 przez Rado.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Noorbi   02-11-2017, 19:42
#2
Na piątek się piszę na 100%... oczywiście z saxofonem...
mraugorzata   02-11-2017, 20:49
#3
Rado, o ile mnie pamięć nie myli, to w stokrotce rok temu zbieraliśmy w niedzielę. Pamiętam, że nie mogłam być od rana, bo wtedy biegałam dychę, a dychy są w niedzielę. W tym roku, według kalendarza na PDPZ, wielka zbiórka uliczna też jest w niedzielę, 26 listopada. Możesz zweryfikować więc kiedy obstawia się stokrotki?
Of kors zgłaszam się jako wolontariuszka, na 100% na kilka godzin do stokrotki, ale czy na masę, to nie wiem czy dam radę.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
damian.s   02-11-2017, 20:50
#4
Ja piszę się na akcję w Stokrotce, natomiast w piątek jeśli czas pozwoli to również postaram się pojawić.
Jedno pytanie co do zbiórki w Stokrotce - Radku napisałeś, że zbieramy w sobotę 25 listopada - to planowe działanie, czy omyłka pisarska? Pytam, bo w zeszłym roku zbieraliśmy w niedzielę, czyli tego samego dnia co wielka zbiórka uliczna. Z tego co patrzyłem, w tym roku wielka zbiórka uliczna również zaplanowana jest na niedzielę 26 listopada.

Edit. Po napisaniu komentarza, zauważyłem że Gośka chwilę wcześniej napisała to samo.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2017, 20:52 przez damian.s.

[Obrazek: button-1421-black.png]
Rado   02-11-2017, 23:23
#5
Oj tak, Mraugo, Damian, dzięki za czujność. Dni mi się pomieszały, zbiórka darów w Stokrotce w niedzielę, już poprawiam.

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Mariobiker   03-11-2017, 09:58
#6
Piszę się na niedzielę Smile a w piątek może się uda Wink

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Rado   03-11-2017, 16:22
#7
Właśnie nasz Sztab Akcji został zarejestrowany Smile - pod szczęśliwym nr 13 Big Grin
http://sztaby.pdpz.pl/lista-sztabow/

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
mariox   03-11-2017, 19:42
#8
Będę gotowy na piątek. Mam auto do dyspozycji.

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
mraugorzata   03-11-2017, 19:52
#9
Gdyby zbierali kasę, to sztab nr 9 dobrze by kosił Big Grin

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Rado   03-11-2017, 20:21
#10
(03-11-2017, 19:52)mraugorzata napisał(a): Gdyby zbierali kasę, to sztab nr 9 dobrze by kosił
Haha, padłem!

[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Strony (9): 1 2 3 4 5 ... 9   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.