Strony (2):    1 2
MindEx   11-01-2010, 23:18
#11
spróbuję pójść jutro do leklerka. jak nie będzie, to zostanie mi chyba tylko opcja worków wypchanych sianem. (po co mi było oddawanie 2 par nartosanek jakimś dzieciom z dalekiej rodziny??? :-( )
może ktoś mieszka na wsi i mógłby takie załatwić? jakby się udało - oczywiście chętnie podjadę i je odbiorę. reflektowałbym na dwa. konstrukcja - wiadomo - gruba folia, sporo siana do środka, zawiązane sznurkiem od snopowiązałki ;D
żeby nie było, że chcę takie super sprzęty za darmo - proponuję cennik: 1 worek - 1 browar Smile
Guzi   11-01-2010, 23:19
#12
Bart napisał(a):My kupiliśmy dopiero/aż w Zakopanem!, piękne jabłuszka, soczyste kolory, z gąbką, ale nie pamiętam ceny
Moje zostało już poddane utylizacji spowodowanej zbyt hardkorową jazdą ;-)
mariox   12-01-2010, 22:44
#13
Jabłuszka są w Makro, niecałe 9 zł/szt, z gąbką pod tyłek Smile

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
MindEx   13-01-2010, 00:10
#14
mariox napisał(a):Jabłuszka są w Makro, niecałe 9 zł/szt, z gąbką pod tyłek Smile
Dzięki mariox. Dziś zakupiliśmy 2 sztuki, w Leklerku, różne modele. W cenie nieco niższej.
Gdyby ktoś jeszcze chciał kupić, to polecam Leklerka - byłem w tym na Zana. Najtańsze jabłko kosztuje chyba 5.49 pln. są też sanki plastikowe za ok. 30 pln.
Wawerka   13-01-2010, 13:39
#15
Jabłuszko leklerkowe (w wersji lux ;-) tzn. z gąbeczką pod tyłek) rozkleiło mi się po jednej sesji zjazdowej :evil: jakość tychże jabłuszek jest więc warta swojej ceny ;-)
a dokładnie gąbeczka prawie odpadła, ale spróbuję super glutem ją przytwierdzić, chociaż szczerze mówiąc wolę sanki bo na jabłuszkach leci się w takiej "ginekologicznej" pozie i ja się czuję dziwnie ... :lol:
a najfajniejsze to są nartosanki 8-)
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.