Strony (2):    1 2
żabol   31-05-2009, 08:24
#11
Może na to znajdziemy jakiś sposób. Nasze kochane władze pewnie nie są po prostu świadome problemu. Takie politykowanie zawsze mnie odstraszało... ale może da się to jakoś zgłosić, petycje czy coś... Może ktoś bardziej doświadczony z Forum wie jak się załatwia takie sprawy.
mamut77   06-06-2009, 14:24
#12
żabol napisał(a):Może na to znajdziemy jakiś sposób

Miejmy nadzieję...
Miejmy nadzieję... :-?

Politykowanie też normalnie mnie odstrasza. Lecz jak nie my, to kto? ;-)
zaworek   09-06-2009, 20:04
#13
najwazniejsze w petycji jest to żeby było pod nią dużo podpisów. nawet petycja o najlepszej treści podpisana tylko przez jedną osobę nie będzie miała takiej siły przebicia jak petycja podpisana przez kilkadziesiąt osób. jeśli jest 1000 podpisów to wtedy petycja/projekt obywatelski trafia pod obrady rady miasta

[Obrazek: stats.jpg] 
Aleksander W   24-06-2009, 12:50
#14
Projektowanie trasy od Skansenu do Bystrzycy jest obecnie wstrzymane (przetarg unieważniony) i nie wiadomo kiedy cokolwiek się w tej sprawie zmieni.

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
shad   03-08-2009, 12:05
#15
Witam wszystkich. Szukam od jakiegoś czasu mapy ścieżek rowerowych lublina (ale nie gazetowego zarysu, był zdaje się keidyś w kurierze, ale szczegółowej), naiwny sądziłem, że znajdę to na stronach urzędu miasta, ale nic nie ma. Może ktoś wie, czy taka mapka w ogóle istnieje, a jeśli nie, to chyba przydałaby się akcja w celu jej sporządzenia, udostępnienie on-line i aktualizowania przez masto. Co myślicie?
Marta   03-08-2009, 12:14
#16
KermitOZ niedawno deklarował, że taka mapa powstanie. Nie wiem na jakim etapie trwają prace. Może jest ktoś na forum, kto chciałby taką mapę (współ)tworzyć?
Jurek S   03-08-2009, 12:22
#17
Może przejadę się z GPS po ścieżkach i będzie gotowa mapa. A kolega shad mógłby się zalogować, bo dobrze byłoby wiedzieć czy nie mamy do czynienia z wirtualnym tworem ;-) . Marto, a tak dla przypomnienia, dasz się w końcu poznać gdzieś na ustawce :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Marta   03-08-2009, 12:40
#18
No nie mam kurdebele na czym Wink

A czy nie dałoby się zrobić mapy w ten sam sposób, co mapę na Masę Krytyczną?
shad   10-08-2009, 10:01
#19
@admin
Po małych problemach technicznych jestem już zalogowany. Przy pierwszym wpisie nie zwróciłem uwagi, że zostałem rozpoznany jako gość.

A w ogóle - dziękuję bardzo za odzew.
michal wolny   31-08-2009, 20:37
#20
Trasa "Czechówkowa" jest niestety odłożona "ad calendas Graecas" - miało ją finansować miasto (ta inwestycja została wywalczona przez Porozumienie Rowerowe w czasie konsultacji społecznych w 2007 roku), obecnie ma się tym zająć Urząd Marszałkowski. Kiedy? nie wiadomo...

Mapa dróg rowerowych w Lublinie (oraz stojaków) powstaje właśnie w Wydziale Rozwoju i funduszy europejskich UM Lublin - może warto połączyć z nimi siły i zrobić to szybciej, i dokładniej? jakby co to ja służę pomocą, dla dobra sprawy.

www.miastaDlaRowerow.pl - sieć "Miasta dla Rowerów"
www.LublinRowerem.pl - Porozumienie Rowerowe
Strony (2):    1 2
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.