Strony (2): 1 2   
michalbrodowski   16-02-2010, 20:42
#1
PW mi coś nie chce działać więc walę na forum- Ja się pisze na lampkę Smile

Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Mediana   16-02-2010, 22:42
#2
Zobacz po ile jest lampka w Cyklo, ja kupiłem ze zniżką jak były Wirtualne Mistrzostwa lampkę Author RedSpot R i wyniosła nie tylko 42 zł, a jest to sama lampka co Superflash tylko trochę lepiej wykonana i można ją w poziome zamontować.
A wiem co mówię, bo mam i Superflasha.

Dodatkowo RedSpot R ma jeden więcej tryb świecenia.

Pozdr.

R....

Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
MindEx   16-02-2010, 22:53
#3
jak dla mnie już na pierwszy rzut oka widać różnice między tą RedSpot R Authora a tą lampką Superflash.

mam za to pytanie: czy ktoś z Forumowiczów ma lampkę Superflash? wydaje mi się, że u kogoś kiedyś taką widziałem i świeciła kozacko! ale nie wiem, czy to dokładnie właśnie ten producent/model.
holden   16-02-2010, 23:02
#4
Ja posiadam superflash i jestem zadowolony, aczkolwiek czasem jak przemoknie to nie da się go wyłączyć Wink

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Mediana   16-02-2010, 23:02
#5
mindex ??? Smile)))


Napisalem wyżej. Smile

Uzupełnię, iż świecą dokładnie tak samo, b. mocno, bo takie same lampki (dioda 0,5 W), minimalnie różniące sie wyglądem, jak już się czepiasz. Smile))

Niestety przy dużych zlewach w Superflash zbiera mi się woda, a Authora jeszcze nie sprawdzałem.

Pozdr.

R.....

Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
MindEx   16-02-2010, 23:13
#6
Mediana - masz rację - czepiałem się trochę. Chodziło mi o Twoje stwierdzenie "ta sama lampka". A to nie jest ta sama. I też nie "taka sama", skoro się różni jakimiś tam szczegółami. O to mi chodziło.

A tą lampkę Superflash widziałem na pewno na żywo i żałuję, że nie zdążyłem się zgłosić do jej kupna teraz i że zakup już sfinalizowany. Ale pewnie sobie jeszcze kupię.

Dobrze, że się wątek pojawił, bo wcześniej tylko się zastanawiałem, co to za lampki tak dobrze świecą, a nie wiedziałem, jak się to cudo nazywa. Teraz wiem i w dodatku mam wybór (choć też nie za bardzo lubię elementy oświetlenia Author'a, miałem z nimi same złe doświadczenia).
Bart   16-02-2010, 23:21
#7
mindex napisał(a):zy ktoś z Forumowiczów ma lampkę Superflash? wydaje mi się, że u kogoś kiedyś taką widziałem i świeciła kozacko!
Ja z taką jeżdżę i rzeczywiście świeci kozacko.

Nadmienię iż moje bocialarki mają 5 trybów świecenia i świecą o niebo lepiej niż Sigma Pava, ale wcale się tym nie chwalę.

Terenikiem to ciągnikiem.
KermitOZ   17-02-2010, 01:10
#8
To będzie mój trzeci sezon ze Smartem z tyłu i sobie chwale Big Grin A co do bocialarki to imo ma zbyt dużo trybów, denerwują mnie te mrugane i najchętniej bym w swojej je wykasował Smile Ale obie lampki polecam zdecydowanie (bocialarkę mniej, bo jej cena/jakość nie jest już tak dobra jak wtedy gdy kupowałem - niecałe 150zł, teraz chyba 220).

pOZBig Grinrower
Grzesiek

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
msz   17-02-2010, 05:47
#9
Smarty świecą bardzo dobrze... liczę na to, iż na 500km/24h nie będzie ich zbyt dużo bo jazda za nimi to prawdziwa katorga...
KermitOZ   17-02-2010, 16:27
#10
Na 500 chyba trzeba będzie zakazać smartów, bo one do jakiejkolwiek jazdy w grupie się słabo nadają, bo są za mocne, a już całą noc za taką jechać to przypał Smile

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.